Allteco - restoration druid

Allteco - restoration druid

Příspěvekod Allteco » sob 05. říj 2019 18:58:15

1.) Race,class,spec,ilvl.
- Zandalari Troll, Druid, Restoration, 435
2.) Link na armory.
-https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/drakthul/allteco
-jen pro info, často střídám s Tankem na farmení goldů, proto na armory nemusí být aktuální stav pro Resto druida
3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
-bohužel, Warcraft logy nevedu
4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
-Daniel, 24, Pardubice, Manažer bez směn, doma jsem zpravidla od 18h ( většinou dřív )
5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
- WoW hraju přibližně od WotLKu ( private servery ) a na offiku od Draenoru
6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
- Hledám aktivní guildu kde by uživili resto druida na raidy, starou guildu jsem opustil, jelikož se neraidovalo vůbec (
7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
-Přišel jsem na vás přes wowprogress.com
8.) Screen tvého UI !
https://ctrlv.cz/ad1y
9.) Jaké máš alty ?
-Shadow priest Danykez, ale rád bych si vyexpil jinou postavu, jelikož mě SH moc nebaví
10.) Poznáš rozdíl mezi levou a pravou stranou?
-Já nerozumět česky (vtip)
-Strany, značky, obíhání, uhýbání je mi jasné ;)
10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
-PC sestava: Intel core i5-7100, 3.90 GHz, 8GB RAM, MSI GTX 1060 ti >> FPS nejdou pod 120 ani u nových AAA her
11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
-Na motivační texty mě moc neužije, každopádně pokud by byl reálně zájem o mé služby, jsem ochotný se překonat :D

PS: Omlouvám se, jestli je tu ten post podruhé, ale poprvé to blblo a nemám tušení, jestli se to odeslalo
Allteco
 

Re: Allteco - restoration druid

Příspěvekod Battlinoo » ned 06. říj 2019 17:53:26

Ahoj, vše vpohodě post přišel pouze jednou... :) Musím ale říct, že resto druida aktuálně nehledáme, máme dva co se tak nějak střídají, že občas má jeden práci .. nicméně klidně přijď v pondělí 7.10 19:30 na test raid HC a potom bychom se pobavili o nějakých možnostech :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron