Bala druid

Bala druid

Příspěvekod remikss » úte 19. bře 2019 21:39:11

1.) Tauren (bohužiaľ), balance druid 397 ilvl
2.) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ul/remikss
3.) https://www.warcraftlogs.com/character/ ... fficulty=4
4.) René, 24, Martin-Slovensko, podnikateľ, r(aid time mám tým pádom pod palcom a dokážem sa prispôsobiť
5.) WoWko hrám od vanilly z čias keď som mal 12 rokov a boss bol na free servery len mlátenie do nemoty.
Prvé progress raidovanie som si vyskúšal na twinstare v čase wotlku, kde som raidoval v guilde ktorá bola vlastne na servery top s realm first achievom
Wowko som hral každý datadisk, niekedy menej (draenor, pandaria), niekedy viac (legion a bfa), zatiaľ však bez akéhokoľvek výrazného úspechu v raidovani na koľko som sa o to nikdy nejak extra nepokúšal pretože sme hrali s kamarátmi alikov, kde nám bohapusto stačil wipefest z premade groupy :) ja osobne som bol vo wowku vždy ambiciózny a progress, stravené hodiny za pc za účelom dosiahnutia killu ma jednoducho bavia, to je aj dôvod prečo som zvolil hordu a hrám momentálne sám
6.) Sarcasm Society ma slušný progress, zároveň aj napriek tomu, že si myslím, že viem hrať wowko, netúžim po top guildach (bez urážky) na koľko ich požiadavky sú často krát absurdné. Hľadám guildu, ktorej chcem ponúknuť svoj čas a ambície, pretože guilda mi na oplátku ponúkne to čo hľadám ja, čiže progress s kvalitnými ľuďmi ale naozaj nehľadám žiadny extrém
7.) nepoznám nikoho, prišiel som na vás spamom macra
8.)https://imgur.com/a/ig2sVOH
9.) Aktívne expím warlocka (110), DK tanka (105) a rogua (25), warra (120) u ali je neaktívny
10.) No worries
GTX 1070
i5 8600
16gb ram
wowko plynule
11.) Očakávam od vás jedine trpezlivosť. Neprogressoval som na oficiálnom servery v mythic raidoch nikdy, ale som hráč, ktorý to zažil, ktorého to baví a ktorý má čas a chuť sedieť za pc v rámci progressu. Môj motivačný dopis by spočíval v tom, že napriek tomu, že som prišiel do guildy v ktorej som ako jeden z posledných a ani s heroic progressom som nemal veľké skúsenosti, vidím u ľudí amaterizmus a naozaj mi príde easy jednotlivý encounter už po pár pulloch, preto si myslím, že by som chcel skúsiť naozajstný progress a newipovať obrazne na prasiatkach v durotare :)
remikss
 

Re: Bala druid

Příspěvekod Menori » stř 20. bře 2019 11:34:06

Ahoj na té postavě je vidět že moc péče nedostala momentálně máme 5/9 na M a ty máš dole 4/9 na HC chybí ti gear a to ve všech ohledech.

Máš moc critu a málo hastu měl bys mít 10% crit a 20% haste je to top.
Ohledně traitu Hraje se 3x streaking stars 1x arcanic pulsar (must have) 1x treacherous covenant a jednou nejakej random trait.
a tobě arcanic pulsar schází.

Nejsme jak píšeš žádná top guilda ale zase taky nemůžeme protahovat a gearovat každého.

Takže za mě momentálně NE to kvůli gearu prostě bys nás na čísla ted tahal dolu.
Až bys dobral gear hodil bych znova přihlášku a neměl bych problém tě vzít.
Menori
 

Re: Bala druid

Příspěvekod remikss » stř 20. bře 2019 13:50:26

Presne ako vravíš, viem aké sa hrajú traity a viem, že sa hrá haste, myslím si že pokiaľ však meníš vec z ilvl 360 na 400 tak nerešiš staty :)
traitov som si tak isto vedomý a armory ukazuje pravdepodobne helmu ktorú som dnes kúpil za titanium a stratil sa mi arcanic pulsar, v momente som nahodil starú helmu s arcanic pulsar :)
remikss
 

Re: Bala druid

Příspěvekod Jackicek » stř 20. bře 2019 21:24:14

Zdravim. Za mna NE uz len z dovodu ze nemas skusenosti s mythic progressom a tvoj HC vykon je nedostatocny.
Jackicek
 

Re: Bala druid

Příspěvekod Remikss » čtv 21. bře 2019 2:30:18

Ok mozeme to uzavriet. :-) ďakujem za čas
Remikss
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron