Azmo - Elemental Sham

Azmo - Elemental Sham

Příspěvekod Azmoghan » ned 17. úno 2019 20:35:10

1.) Race,class,spec,ilvl.
Orc, Shaman, Elemental/Enhancement 404/399
2.) Link na armory.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... l/Azmoghan
3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
https://www.warcraftlogs.com/character/ ... fficulty=4
(prosím logy si otevřete, umístění mé dosavadní guildy mám stabilní ale overall dps raidu je špatný , proto se nedají točit lepší logy)
4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
Petr,26,Praha,nezaměstnán, vysokoškolák
5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
Vanilla 2004/05 ofi (6měsíců - seznamování s hrou) Tbc - Wotlk - Cata (F2P guildy na nejlepší úrovni serveru) Panda-WoD-Legion Semi/Hc guildy. BFA - spíše Casual guildy .. chce to změnu proto ji hledám
6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
U své guildy nevidím za ten měsíc hraní žádný aktivní posun, maximálně posun v gearu ostatních hráčů. Na legionu jsem byl zvyklí raidovat s lidma kteří byli schopni dokázat co v nich dříme, tuto jich je max 6 z 35
7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Spam macro na Trade chatu - Sancopriest
8.) Screen tvého UI !
Klasické blizzard UI - hraji ho 14 let, změnu bych nepřežil (tzn 2 bary dole 2 bary po straně)
9.) Jaké máš alty ?
Warriora, Maga, Paladina, Huntra, 2 dkčka, Druida, Priesta vše 120 ale nehraji je (vedu je pouze na expedice a na emisarky (farma goldů)
10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
Od Pandarie hraji grafiku 1/10 ale s Fps nemám žádný problém jak na 30 tak na 20 manu. Jinak střeva bych radši nerozebíral.
11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
Přiznám se že jsem cílevědomí jedinec, trošku egoistický, ale kdo není však Ego nám v této hře dopomáhá dotáhnout se někam výše. Jediná moje osobní vada je upřímnost - vždy vše na rovinu a přímo do očí 8-)
Azmoghan
 

Re: Azmo - Elemental Sham

Příspěvekod Jackicek » ned 17. úno 2019 22:08:44

Ahoj. Ja som za vyskusanie ta na Hc test raide a nasledne podla logov rozhodneme.
Jackicek
 

Re: Azmo - Elemental Sham

Příspěvekod Battlinoo » pon 18. úno 2019 0:56:14

Ahoj pro zkoušku asi budu taky. Nicméně egoistické lidi uplně rád nemám, je veliký rozdíl mezi zdravou sebedůvěrou a nezdravím egem. Dále se mi nelíbí četnost tvých guild, vypadá to jako bys nikde nebyl schopný vydržet dlouho, tak uvidíme. :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Azmo - Elemental Sham

Příspěvekod Menori » pon 18. úno 2019 14:25:06

Ele shaman ma ted velky potenciál jsem za zkoušku určitě.

Dál je čistě na tobě jak se budeš chovat na raidu a podle toho se my pak budeme chovat k tobě.
Menori
 

Re: Azmo - Elemental Sham

Příspěvekod azmoghan » pon 18. úno 2019 16:07:21

A Test raid je kdy?
azmoghan
 

Re: Azmo - Elemental Sham

Příspěvekod Azmoghan » pon 18. úno 2019 21:40:20

Stahuji přihlášku - z důvodu nástupu do jiné guildy
Azmoghan
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron