Přihláška Blood DK

Přihláška Blood DK

Příspěvekod RËTOR » pát 01. úno 2019 11:56:31

Zdravím všechny,
pojedu podle vzoru je to jednodušší.

1.Undead,Death knight, Blood , 392

2.https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... R%C3%ABtor

3.nejsou k dispozici

4.Martin, 27 let, Ostravsko, pracuji jako obchodní zástupce takže čas mám vždy minimálně na raid popřípadě když je nový content nebo začátek datadisku brával jsem dovolenou nebo home office aby se podařil start jak má

5.
Začal jsem na alli GUilda Klan strýca Valthalaka na Wotlku od Ulduaru jsem raidoval
ten datadisk jsme se pohybovali kolem 20 místa na serveru
mage Raddle
Cataclysm
Stejná guilda stejný char Raddle mage
byli jsme kolem 20 místa a když se to na Firelandech zredukovalo na 10man tak jsme se dostávali kolem 15.
Pandy
na začátku pand jsme se posbírali a založili jsem guildu Noctu Pervigil a progress byl zase kolem 20 místa než jsme se pohádali a každý šel svou cestou to už sem hral Guardiana nick Rétor
a na Throne of Thunder už jsem hrál ve Ware když měla své lepší dny nicméně pak odešel Trojkolka a i Ware šlo do kytek a já dohrál pandy na alli zase zpátky v KSV
Draenor + legion
začal jsem v KSV za locka na prvním raidu datadisku ale nakonec díky tomu že se to celkem rozpadlo a tehdy vznikla Eternal Shadows tak jsem začal spíš hrát casual čemuž napomohlo i to ,že jsem začal podnikat a to moc času není a sem tam si něco zašel s lidmi v Eternal Shadows ,které jsem znal z KSV nebo se starou guildou.....
BoA
no začal jsem hrát teprve asi měsíc zpátky což není ideální ale dělal sem a dělám maximum abych se dostal zase zpátky na vrchol :lol: ...... to bude tak asi vše

6.Neřekl bych ,že opouštím Immortal Outlaws mě nějak nabrali ,ale pořádně jsem s nimi ani neraidoval .
Proč Sarcasm Society....historicky jste guilda která se drží stabilních příček v progressu, když jsem o vás sbíral nějaké info tak sem nezjistil nic znepokojujícího :D a jste jedna z mála guild ,která hledá v momentálním progresse Blooda

7.neznám

8.https://prnt.sc/mf5duc

9.momentálně alti nejsou ....nebyl zatím čas z ohledem na to jak dlouho zase hraji

10. https://www.czc.cz/lenovo-legion-y530-1 ... 29/produkt
ani fps kolem 80-100 a net mam 100mb to i to na pohodu

11.No očekávám ,že se budu zase moct zapojit do plnohodnotného progressu se stovkami wipu proklínání a chutí se na všechno vykašlat :D :D :D ,ale víc se těším na to zadostiučinění když se něco podaří zabít....očekávám groupu plnou "normálních" lidí ideálně dospělých ,kteří jsou na raidu proto aby to zabili a ne proto aby kazili a nasrali ostatní....
co mohu já přinést?.....asi člověka ,který zapadne ,učí se rychle novým věcem, z kritiky se nepo*ere ,ale něco si z ní vezme a bude přínosem pro raid i pro lidi co v guildě jsou .
Nicméně jak už mi někdo od vás říkal zkušeností z mythic progresů z poslední doby moc nemám to ,ale nemusí znamenat ,že na to nemám a snad za zkoušku budů stát.

Díky moc a doufám ,že jsem moc nenudil :D :D :D
RËTOR
 

Re: Přihláška Blood DK

Příspěvekod Menori » pát 01. úno 2019 12:47:30

Mame Blood DK main tanka a druhý nechceme takže za mě NE
Menori
 

Re: Přihláška Blood DK

Příspěvekod Battlinoo » pát 01. úno 2019 22:05:22

Tanky máme a jedno blood k tomu takže bohužel, hodně štěstí jinde :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků

cron