přihláška

přihláška

Příspěvekod Bambi » pon 28. led 2019 14:10:15

1.) Troll priest (disco/holy) 385+ neck 40lvl
2.) Link na armory. https://raider.io/characters/eu/drakthu ... Fam%C3%9Fi
3.) Logy, těžko říct jestli z guildy nekdo vbc delal...ja jsem si svoje nedělal (Rio 1,5k+ 4/8M Uldir
4.) Tomáš 30 let nepracuji na směny...takže RT by mě v celku vyhoval jediné co mě do toho muže skočit je naše roční holčička ale to je jen nárazové většinou už spí :-)
5.) wow hraji od vanilly (jak rád říká mistr honzaj) ale v podstatě jsem odkojený pve hráč prostřídal jsem už vsechny classy jako mainy jeste od dps,tanky až po heal u kterého jsem zůstal! zkusenosti s raidovaním su zvyklý raidovat mythic obtiznosti ale zadny tryhard 6dní v tydnu....semiHC hraní mi neni cizí když je čas..
6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu? pro nedostatek místa...v podstatě jsem se přidal do guildy kde je zajetá parta lidí a nějak jsem se hold neprobojoval na stalou pozici na raid ptž heal spoty byly obsazene kamarady a stálými hráči ... proto jsem moc přílezitosti k raidovaní nedostal
7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ? asi ne to se uvidí :-)
8.) Screen tvého UI ! su na notesu v práci takže jedině později můžu dodat!! ale klasika Elvui,weakaury atd ....je toho spousta co si ted clovek muze vybrat
9.) Jaké máš alty ? bloodDK a furyWar 380ilvl spíše na funny M+ než že bych s nimi raidoval ale kdyby bylo potřeba dá se!
10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ... 99fps+ net optika...
11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést? Přínest ....snad dobrou naladu ..non toxic kecy na raidu , jsem celkem všímavý a rád se zapojím při tvoření taktik na content atd...flexibilita a ochota pri progressu me neni cizí su zvykly na těžké progresy a neutíkám před žádnou vyzvou :_)

s pozdravem Tomáš a díky na předčtení :-)
Bambi
 

Re: přihláška

Příspěvekod Jackicek » pon 28. led 2019 19:19:44

Zdravim:) Pozrel som tvoju prihlasku a celkom ma zaujala. Mas skusenosti s m+co napoveda tomu ze raidy by si mohol v pohode zvladnut, nemas problem s RT a nebudes jeden z tych co placu ze na raide nemaju fpska:D Urcite by som ta prijal zatial na skusku a uvidime co dalej :)
Jackicek
 

Re: přihláška

Příspěvekod Battlinoo » úte 29. led 2019 13:44:44

Jak sem psal u druhé přihlášky, hlásíte se na tuto pozici dva jsem pro zkoušku obou dvou a pak se uvidí :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: přihláška

Příspěvekod Menori » úte 29. led 2019 19:58:04

za mě ve středu 30.1 na zkoušku v 19:30
Menori
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron