Žádost o pozvání do guildy

Žádost o pozvání do guildy

Příspěvekod Kroncz » čtv 29. lis 2018 22:24:31

1.) Highmountain Tauren, Balance Druid, Itlvl 351
2.) https://raider.io/characters/eu/drakthul/Kroncz

3.) Vláďa, 26Let, Praha, směnuji krátký dlouhý a RT vyhovuje jen vždy posledního v měsíci nemohu mám v práci inventůru.
4.) Začal jsem hrát wow od datadisku Warlords of Draenor a hraji až do teď
5.) Starou guildu opouštím z důvodů neaktivních lidí, progres na raidech už prakticky není, ze zoufalosti se přijímají lidi z pugu cca (2-3) mám 8/8HC, 2/8 myth. kill ale zde už to bohužel skočilo.
6.) S vaší guildou jsem se seznámil přes vašeho soukmenovce hráče jménem Jackicek.
7.) Mám jen jednoho alta DH https://raider.io/characters/eu/drakthul/Adwerannon
8.) Moje PC:
Gigabyte G1.SNIPER B7, s.1151, DDR4
CPU Intel Core i5-6400 (2,7 GHz, 6MB, LGA 1151)
VGA ATI Asus ROG STRIX-RX470-O8G-GAMING
2x RAM CRUCIAL 8GB DDR4 2400MHz, CL16, Ballistix Sport LT
HDD Seagate BarraCuda 7200, 3,5" SATA III, 64MB - 1TB
Samsung SSD 860 EVO, 500GB (zde je wow)
FPS: stabilně 30-50
9.)internet O2: při plném zatížení když vše běží:
PING ms
7
DOWNLOAD Mbps
18.42
UPLOAD Mbps
2.03
10.) Očekávám od guildy kvalitní raidování i progresování a posun jak guildovní tak i můj, ale i aktivitu mimo raid, dobrou partu a komunikaci na TS, upřímnost a vstřícnost. Můžu přinést přinést jak doufám, dobrý healing, mluvení na TS při fightu k věcem potřebným a snad i slušnou znalost raidovních i dungových taktik. :) :)
Kroncz
 

Re: Žádost o pozvání do guildy

Příspěvekod getretkyourmom » pát 30. lis 2018 0:09:23

DEKUJI ZA PRIHLASKU, ALE MOMENTALNE LOCKUJEME RAID A S TVYM ILVL TE NEMUZEME VZIT ANI NA FARMU, KDYZ JI NECHODIME. PoKUD MAS ZAJEM MUZES DAT ZADOST DO R2 NEBO SE OZVY NA DALSI KONTENT. Dekuji za pochopeni
getretkyourmom
 

Re: Žádost o pozvání do guildy

Příspěvekod Menori » pát 30. lis 2018 13:48:18

Ahoj za mě Ne a to protože za 1.Máš slabší gear než by se nám ted hodilo do progresu
za 2.Nevidím tu odkaz na logy a hledat se mi to neche.
za 3.Balance druidu máme dost musel by ses dostat přes ně a vzhledem k tomu že progresujeme mythraxe tak to úplně realné není.
Menori
 

Re: Žádost o pozvání do guildy

Příspěvekod Kroncz » sob 01. pro 2018 13:20:32

Ahoj omlouvám se.. Chápu vše co jste mi napsali jen bych chtěl jednu věc upravit napsal jsem spatně nejsem Balanc ale Resto ;) ale to asi nehraje rolly ;) ;)
Kroncz
 

Re: Žádost o pozvání do guildy

Příspěvekod getrektsmallson » ned 02. pro 2018 2:11:24

ja bych ti dal sanci na HC boost a uvidime, kazdopadne do progress raidu asi az pristi kontent, sanci urcite dostanes. Jsme schopni ti nejaky cas venovat a dogearovat

EDIT (Moonsray): Boost je v pondělí od 19:30
getrektsmallson
 

Re: Žádost o pozvání do guildy

Příspěvekod Menori » ned 02. pro 2018 15:23:15

Kroncz píše:Ahoj omlouvám se.. Chápu vše co jste mi napsali jen bych chtěl jednu věc upravit napsal jsem spatně nejsem Balanc ale Resto ;) ale to asi nehraje rolly ;) ;)


to že seš Resto mění hodně :-D takže v budeme tě kontaktovat na pondělní HC boost run kde se ukážeš. Lock
Menori
 

Re: Žádost o pozvání do guildy

Příspěvekod Kroncz » pon 03. pro 2018 21:22:41

Omlouvám se že jsem nedorazil nečekal jsem tuto odpověď.. je možný jiný termín kdykoliv?
Kroncz
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

cron