BM hunter

BM hunter

Příspěvekod Kairy » sob 27. říj 2018 21:51:22

1.) Race,class,spec,ilvl: Orc Woman, BM hunter, 372ilvl
2.) Link na armory. http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... iry/simple
3.) Logy, pokud jsou k dispozici: https://www.warcraftlogs.com/character/ ... y#spec=Any bohuzial ma tam prevazne bude vidiet v Survi/MM
4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu: Zdravim... volam sa Lubomir... mam 27 rokov a byvam na zahori blizko Bratislavy. Pracujem v potravinach u nas na dedine. Mavam aktualne cisto ranne zmeny takze s raid time nebude vobec problem. Okrem wow hrajem PUBG, league of legends... shakes and fidget aj ked to aktualne uz asi neni tak v mode :). Dalej mam ps4,xone a nintendo switch tak ak sa najde niekto aj na multak alebo pokec mimo pc bolo vy to vcelku fajn. Mimo hier sa venujem hudbe, plavaniu, prechadzky, rad cestujem, mam rad zvierata a dobre jedlo. Single uz nejaky cas... ak mate u vas nejake zeny mozu byt kludne... zdielame totiz rovnaky vkus pokial sa jedna o vyber pohlavia... :)
5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni. Raidujem od WOTLKU ale hrat som zacal este na zaciatku tbc. Drtivu vacsinu casu som stravil vo wow ako Shadow Priest. V Cataclysme som na jeden datadisk presedlal na maga na Burning Blade do guildy Restricted a Black Eagles ktore boli svojho casu top na serveroch. Po cataclysme som sa vratil nazad na SP ktoreho som hral az do prichodu Legionu kde som v priebehu datadisku switchol na heal monka koli raidom. Vzdy som skoncil last bossa na M a mam dojem ze nikdy sa mi nepodarilo ziskat ziadny Cutting Edge coz ma sere. v Legione sme od toho boli asi 3%. Obecne som viac Hc hrac ako semi-HC. Logy sice aktualne tak nevyzeraju kedze sme mali s guildov mensie problemy so setupom a ja som robil reroll na maga ktoreho som mal aktivne hrat. bohuzial plan sa zrusil a ja som sa vratil na huntera. Leavol guildu no a teraz... pisem sem :)
6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu... Videl som vas nabor na Trade chatu. Prehodil par slov s dvoma ludmi a rozhodol sa napisat prihlasku. Dovod odchodz z byvaliích guild boli vacsinou komunitineho razu. Skratka neznasam zbytocny TrashTalk a urazanie druhych. Myslim ze raidy sa daju viest aj normalne a bez zbytocnych kokotin.
7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás: Mam taky dojem ze kedysi davno som u vas raidoval. Ale to uz su roky a popravde si myslim ze drtiva vacsine z tej doby mozno uz ani nehra :)
8.) Screen tvého UI : https://i.imgur.com/aj3kkri.jpg
9.) Jaké máš alty ?: Fire Mage, Panda 344ilvl. Funnyfans na Burning Blade.
10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ... Pc mam dobry az az. Bez lagov, fps v raide 100+.
11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?. Ocakavam aspon minimalne seriozny pristup k raidom, miesto na progres po mojich vykonoch a partiu normalne uvazujucich a zrelych ludi ktori sa dokazu normalne spravat a pouzivat mozog... na oplatku mozem ponuknut kvalitne dps, pravidelnu dochadzku, chut pomoct ak bude treba.

P.s. ak vam logy alebo nieco ukazuje stary gear tak je to tym ze som menil spec na BM. AK chcete vidiet aktualne veci mrknite skor raider.io pripadne nieco so sa dokaze aj aktualizovat :D :)
Kairy
 

Re: BM hunter

Příspěvekod Moonsray » sob 27. říj 2018 21:58:56

Pěkně napsaná prihlaška, tak tam máš invite na pondělní HC raid od 19:30.
Moonsray
Administrátor
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. zář 2014 21:01:52


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron