Prihlaska - Prot/Retri Paladin

Prihlaska - Prot/Retri Paladin

Příspěvekod Tifusko » sob 25. srp 2018 2:38:13

Ahojte,

volam sa Oliver, mam cochvila 23 rokov a byvam v Bratislave. Pracujem full-time ako programator v Accenture.
Mam priatelku Karin a 3 rocneho mopslika - Ronyho. Byvame v 2 izbovom byte, v strede mesta.
WOW som zacal hravat pred cca 12 rokmi, ked som ako maly fagan zobral uspory a siel do internetovej kaviarne to minut na novoobjavenu, nikym nevidanu hru World of Warcraft. Vsetcia v herni hrali na freecku SwedenWOW, kde sme objavovali krasu tejto hry.
Hru som si zamiloval ako kazdy z nas co si toto citaju a do dnesneho dna som ju s mensimi prestavkami hral, raz casualnejsie a niekedy zas nie.
Mojim najoblubenejsim datadiskom bol WOTLK, kde som aj po free serveroch v poslednych rokov travil dost casu, konkretne servery Warmane. Uz som skoro zacal hravat, kratko potom, co vysiel Legion, ale prisla mi do zivota priatelka :).
S nou sme hravali hlavne FPS zo zaciatku, ale ako sme sa vyburili, dali sme sa obaja o5 na WOWko. Karin casualne a ja som si povedal, ze by som skusil o5 trochu toho progressu.
Som fajciar/hulic, ale nepijem vobec, co sa moze zist.
To by bolo tak v kratkosti o mne a mojej minulosti, ked tak viac Vam poviem na niakom komunikacnom prostriedku alebo osobne v Bratislave. A teraz formalitky:

1.) Race,class,spec,ilvl.
Paladin, BE, Prot/Retri

2.) Link na armory.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ll/tifusko
Myslel som, ze komunita inde bude ako nebo a noc, nie je to na Drak'thule nakoniec take zle :). Ak ma primete, transfernem sa.

3.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
Vanila-tbc - Detsky hardcore - free servery
WOTLK - to som s niakou guildou progressoval 10tky HC + 2x Gladiator za Rogunu + 25tky co to dalo
CATA - PvP, niake to raidovanie, Ragnaros progress
Po Cata stop az do Legionu na offiku
WOTLK free - full 10HC/25HC clear s progressivnym realmom-odomykali sa tam dungy/raidy postupne ako to bolo na offi

4.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
Nepoznam uz ludi na DT, rad by som sa o5 dostal do tej CZ/SK komunity a trochu sa socializoval :)

5.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Wowprogress

6.) Screen tvého UI !
https://ctrlv.cz/6rxK

7.) Jaké máš alty ?
Chcel by som asi HighMountain Druida, ale mozem sa prisposobit

8.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu …
hram na 2K 144hz monitore, 4790K, 1080ti, 300mbps, s FPS mam trochu problem, ze tazko povedat stabilne, grafiku ani CPU mi nechce plne pouzivat, riesil som to s blizzom ticketami, ale tipujem to, ze WOWko je sracka... Ak bude treba, raidovat mozem na HD monitore alebo niako inak dosiahnut 120+fps aspon

9.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
Odhodlanie, motivaciu, cas, vydrz, niaky ten skill a cryptocurrency knowledge :D

Prajem pekny vikend.
Oliver
Tifusko
 

Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron