Prihláška - Shaman

Prihláška - Shaman

Příspěvekod Lloidy » stř 22. srp 2018 20:30:24

1)Orkský šaman věnující se léčení, v případě nutnosti není problém vytáhnout dvě zbraně a řezat se hlava nehlava.

2) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... hul/Lloidy

3) s logama to bude těžké moc jsem poslední dobou nehrál kvůli 3směnnému provozu, ale to se má změnit :)

4) Jindroo, 23 let, Kočovník - už čtvrtým rokem se to každý rok měni takže... ale bude to plzen od září :D (původ Třinec, byl jsem v Plzni, Kutné Hoře, rychnov nad kněžnou, a ted zase zpátky do Plzně). Budou jenom ranní :)

5) Začal jsem už na TBC, ale pořádně jsem to rozjel až na Wotlku. Na ofiku jsem od dob kdy vyšly pandy.

6) Guildu jsem neměl kvůli těm směnám, takže jsem se občas lognul a dělal staré achievy. Proč vy? Prostě jsem otevřel wowprogress a koukal na guildy. RT mi vyhovuje. A snad budete takoví pohodáří jak píšete :)

7) Nikoho

8) To by jste viděli to co vidíte při prvním lognutí do nově nainstalovaného wow :D akorát tam mám healbota :) jinak šetřím místem viz bod 10)

9) Nehraju za alty, není čas. Jsou mnohem lepší věci než dělat jedno a to samé akorát za jinou postavu. Raději namakaného maina než xxxx altů.. Such a waste of time :)

10) Macbook Air 13, proto nemám žádně zbytečnosti navíc ve wow :) na BfA vše pěkně šlapě, uvidí se až v raidu :) Hraju na mobilních datech, ty vím že nezklamou :D

11) Datadisk mě hodně zaujal a proto bych se chtěl více zapojit do raidovaní, když už mám tu možnost a aby to mělo i njákou úroveň :)
Lloidy
 

Re: Prihláška - Shaman

Příspěvekod Battlinoo » čtv 23. srp 2018 16:31:18

Rovněž pro do R2 grupy, napiš si o invite.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron