Přihláška

Přihláška

Příspěvekod Rhastaaa » úte 24. črc 2018 20:16:44

Zdravím Guildu předevšim bych rád chtěl říct že jsem Alík :D a teďkom bych rád přešel na Hordu. Důvod? migrovala mě sem guilda Bad Luck :D ale jsou plní a nábor nehrozí =).

1.) Tauren,Shaman,resto
2.) ----
3.) -----
4.) Lukáš 26 Brno, pracuji na CNC a bohužel směnuji -ranni, odpoledni, noční
5.) BC,LK,Cata,Pandu (skoro vůbec pauza),WOD,Legion (skoro vůbec pauza). Raidoval jsem v celku v guildách na úrovni (Restricted,Bad Luck)
6.) Jsem po pauze a na novej Datáč bych to o5 rád rozjel =)
7.) našel jsem si vás přes wowprogress a v guildě neznám nikoho
8.) bohužel mám novej noťas a všechny screany už nemám
9.) druid
10.) mám notebook MSI leopard Grafika Nvidia Geforce 960M, 8ram, proc i7-6700 připojení cca 150megabit/s
11.) Jak už jsem zmiňoval jsem alík a hledám guildu která má dobrej progress. Guildě jsem většinou přínosem Healuji už velmi dlouho a classi si pokaždé naštuduji =) (enchanty + gem) baví mě překonávat překážky a wow vám je nabídne =) v raidu jsem nekonfliktní a zdvořilej, nehádám se a jsem přátelsky človíček =) když je potřeba jít na lavičku idu bez remcání (možná trochu brblu ale jenom trochu =) )

-------------------------------------------------------------------------------------------
1.) Draenei Shaman Resto iLVL 708
2.) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... e/Rhastacz
3.)----
4.) Lukáš, 26, Pracant :D,bohužel směnuji. Moravák, Brno
5.) od BC pauzu jsem měl v Pandě a v Legion
Rhastaaa
 

Re: Přihláška

Příspěvekod Battlinoo » pát 27. črc 2018 16:03:17

Plusy jsou, že jsi shaman a ještě k tomu Moravák. Přihláška celkem strohá bez odkazů. Nicméně problém je v těch směnách, mám zkušenosti, že v případě že je v guildě hodně směnařů, vznikají problémy s nedostatkem střídavě s přebytkem lidí, takže popravdě nevím co v takové situaci volit. Platí dvojnásob u healerů kdy prostě musí být dva co se střídají, nebo jeden stabilní.
Navíc fakt nic nevím o tvé hře, logy k dispozici nejsou, takže bych nabídl přijetí bez příslibu raidu, uvidí se co v tobě bude případně by ses zařadil do R2 , pokud se podaří sehnat leader této zamýšlené a vznikající grupy.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Přihláška

Příspěvekod Rhastaaa » ned 29. črc 2018 19:47:21

Oka mám si napsat i inv ve hře?
Rhastaaa
 

Re: Přihláška

Příspěvekod Battlinoo » pon 30. črc 2018 16:31:00

Ano napiš si :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků

cron