Only Protection Warrior - DECLINED

Only Protection Warrior - DECLINED

Příspěvekod Barbarian » sob 27. led 2018 15:20:52

1.) Race,class,spec,ilvl.
Orc, Protection Warrior, 965

2.) Link na armory.
http://eu.battle.net/wow/character/drakthul/Barbarian/

3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
Stránka nejde načíst, tak během dne to sem hodim

4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
Marcel, 25, Znojmo, Mechanik-seřizovač - RT vyhovuje, zatím jsem jen na ranních směnách 8h.

5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
Hraju od TBC, hrál sem only twin, od leagionu na offiku, vzdy na top urovni (gear skill flexibilita, prehled, orientace, predvidani situaci, vlastni prioritni system, macra, bindy atd)

6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
Opouštím z důvodu že nemáme na heroic, ikdyž je tam dost lidí kteří jsou schopni raidovat na mythicu. Nedostatek lidí taky dela svou dan. Odchazim z guildy Elite of Immortals.

7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Spectralsap mi o vas rekl, tak to zkousim ;)

8.) Screen tvého UI !
https://postimg.org/image/b5fgjco45/ focene v okne tak je to trosku jiny jinak full hd rozliseni

9.) Jaké máš alty ?
Protection paladin 915, zacal sem na nem hrat pred chvilkou - Weohstan

10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
Pocitac takovej podprumernej, 10 fps je pri max hracich stabilnich, neni to nic moc ale hrat se s tim da, vidim co potrebuju zbytek me moc nezajima, 300MB/s optika, jedu na dvoujadrovem procaku a 4gb ram ddr 2 (muj komp mi kamos polil motorovym olejem, ja hoi zapl a doslova horel, tak cekam az neco nasetrim a koupim novej, ted delam byt tak na to moc neni)

11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
Muzu prinest to co sem psal nahore skill atd., classu a spec hraju jiz vice nez devet let takze me tu nic neprekvapi, na singlu dokazu tocit 1m dps nekdy i vic, aoe dmg cca 3-10m dps, jak kdy a jak se mi zrovna chce. Ocekavam proste pjen posun ne chodit only normal a chodit s lidma z pugu. To je asi tak vse davam prednost pohovoru na discordu nebo ts... Tak diky za cas a zatim :P
Barbarian
 

Re: Only Protection Warrior

Příspěvekod Battlinoo » sob 27. led 2018 23:20:36

Ahoj, no podle progresu to není to co zrovna hledáme(mythic ready hráče), navíc máme aktuálně tři tanky takže dalšího jaksi nepotřebujeme, takže tady to nejspíš nevyjde :) GL :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Only Protection Warrior

Příspěvekod Barbarian » sob 27. led 2018 23:31:14

jasne, nemuzu mit dobry raid progress kdyz nemam s kym solo raid jaksi neexistuje :)
Barbarian
 

Re: Only Protection Warrior

Příspěvekod Towy » pon 29. led 2018 15:48:20

Tak zase prosím trochu klidu. Jestli máš zájem, tak jak zmiňuješ toho Spectralsapa, tak ti můžu nabídnout podobnou pozici, co má on. Dělám v pátek a v sobotu alt runy od 19:30-23:00, máme tam aktuálně pročištěnej celej heroic a chybí mi tank, tak se kdyžtak k tomu vyjádři a uvidíme, jak se osvědčíš.
Towy
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 28. pro 2016 17:52:36

Re: Only Protection Warrior

Příspěvekod Barbarian » čtv 01. úno 2018 11:58:10

Jsem main tank na úrovni, alt runy chodit nehodlám. Takže closed.
Barbarian
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

cron