Prihláška - Andyx

Prihláška - Andyx

Příspěvekod Andydas » pon 20. lis 2017 12:05:46

1.) Blood elf, Demon Hunter, Havoc, 930
2.) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... thul/andyx
3.) https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 314/latest
4.) Volám sa Andrej mám 21 rokov, bývam v dedine blízko Považskej Bystrice a aktuálne som nezamestnaný. Stanovený RT mi plne vyhovuje. Nepravdepodobne sa toto môže zmeniť so zmenou zamestanania.
5.) Prvý krát som wowko začal hrať seriózne keď som mal šesťnásť rokov na free wotlk serveri. Tu som strávil 2 roky aktívneho hrania (aktívnejšieho než bolo zdravé) v jednej guilde až kým sa po prechode serveru na nové jadro naša guilda nerozpadla. Počas tejto doby som si prešiel takmer všetkým contentom ktorý datadisk ponúkal vrátanie niekoľkohodinových progressov a nazbieral bis eq. Po rozpade som s hraním wowka skončil, nechel som investovať čas do free serverov a zároveň som nebol ochotný platiť za oficiálne servery. Všetky datadisky až po Legion som úplne vynechal a viem o nich len málo čo som sa za poslednú dobu naučil. Po vydaní legionu som hral len mesiac, samého ma to nebavilo a väčšinu času som hral cs. Pred necelými dvoma mesiacmi som si wowko predplatil znovu a prikmotril som sa ku chalanom ktorí to už hrajú dlhšie, zobrali ma do guildy, pomohli mi prispôsobiť sa zmenám od wotlku, nabratím ako takého eq a naučili ma taktiky na hc tos a pluská.
6.) Guildu Warwolf Clan opúšťam na základe odchodu skupiny práve spomínaných hráčov a následnej stagnácie guildy aj s hc progressom. Vaša guilda aktívne progresuje mythic tos a hc je už len farma. Tento progres som mal možnosť poslednú stredu a nedeľu sledovať cez stream a páči sa mi ako tieto raidy prebiehali.
7.) Ako som spomínal, poznám u vás skupniku hráčov ktorú ste nedávno nabrali po odchode z Warwolf Clanu (Vojto, Tripelino, Kreckyn, Zakopan, Papo, ...). Od nich som sa zároveň o Vašej guilde dozvedel.
8.) https://ctrlv.cz/6f5U
9.) Alty momentálne nemám žiadne, sústredím sa zatiaľ na jednu postavu.
10.) Počítač som skladal pred niečo vyše dvoma rokmi. Procesor i5 4690k, gtx 970, 19gb ram a hra beží z SSDčka. Výkon počítača je na wow viac než dostatočný. Čo sa týka internetu, VDSL s rýchlosťou 60/6 Mbit/s. Internet je až na vínimky stabilný a úplne spadne málokedy.
11.) Od guildy očakávam stabilné raidovanie v kolektíve rozumných a príjemných ľudí, chodenie plusiek a aktívny chat ako v hre tak aj na tsku. In-game do guildy prinesiem dps ktoré zatiaľ nie je ničím výnimočné ale rýchlo sa učím a s trochou trpezlivosti toto zdokonalím. Tank spec je pre mňa zatiaľ španielska dedina no pomaly už zabŕdam aj do toho. Reálne prinesiem do guildy seba ako nekonfliktnú osobu, viem si priznať chybu a poučiť sa z nej do budúcnosti.
Andydas
 

Re: Prihláška - Andyx

Příspěvekod Battlinoo » úte 21. lis 2017 23:22:09

Ahoj do guildy, tě klidně vemu, přidat se snad budeš moct na čtvrteční HC, Anthorus si nejsem moc jistý, je nás už celkem dost, takže nemůžu nic slíbit, navíc jde na test ještě DH z předcházející přihlášky.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron