Prihláška Havoc Demon Hunter - DECLINED

Prihláška Havoc Demon Hunter - DECLINED

Příspěvekod Tharim » čtv 19. led 2017 22:12:52

Nazdar, rád by som podal prihlášku do aktívne guildy s cieľom progressovať

Som Blood elf ,demon hunter, havoc, ilvl 885equipped, weapon rank 44.

Link na armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... rim/simple

Link na Warcraftlogs: https://www.warcraftlogs.com/reports/Nv ... Vd#fight=9
Volám sa Viktor ale Tharim je všeobecne používanejšie, mám 19 rokov, momentálne bývam na Slovensku v meste Nitra, "študujem" takže mi vyhovuje v podstate akýkoľvek RT.

Wowko som začal hrať už na vanille ako malý kid, takže som tam pochytil základy a prvé dungy/raidy. Následne som pekne dlhú dobu strávil na datadisku TBC kde som aktívne hral retri paladina. Najviac času som však venoval WOTLK kde som začínal s retradinom a odprogressoval som si LK 25Hc viac než je potreba. Po vydaní Cata somna ofi serveroch skončil nakoľko sa mi datadisk nepáčil a prešiel som na WOTLK freečka ako arena tournament, deffender alebo twinstar, kde som sa venoval postavám ako Frost DK, Shadow priest, Prot paladin či Assa roguna.
Po vydaní Legionu som sa vrátil na offi server s túžbou hrať DH. Celý Legion som aktívne hral v guilde Hellscream Ragefire, kde som odprogressoval všetky raidy a v podstate aj EN myth nanešťastie Tov som na mythic nepokoril. A práve z tejto guildy by som rád odišiel pretože už to nie je to čo predtým. Aktivita upadá, ľudia si robia čo chcú a na riady pravidelne chodí čoraz menej ľudí.

O SS som sa dozvedel od známeho ktorý vravel o skvelom progresse, super ľuďoch, a fajn atmosfére, tak som sa rozhodol skúsiť šťastie u vás.

Poznám vášho bývalého člena Frostyho a občas píšem hráčovi Iddqdh ak potrebujem poradiť ohľadne classy.

Link mého UI: http://prnt.sc/dxs7jj

Môj alt je Prot/Retri Paladin 840 čerstvo rozequipovaný.

Moj PC: 4 jadro, 8gb RAM, AMD radeon R7 200S, pripojenie 25/Mbit/s

Rád by som sa dostal do guildy s pravidelným raidovaním a príjemným progressom, fajn partou ktorá m+, pomáha si a iné drobnosti.
Môžem ponúknuť moje dpsko ktoré by som rád zvyšoval čo najrýchlejšie sa dá, časom možno aj tank vo forme paladina a aktívneho hráča s chuťou učiť sa nové taktiky a napredovať.
Tharim
 

Re: Prihláška Havoc Demon Hunter

Příspěvekod Battlinoo » pát 20. led 2017 1:37:51

Ahoj!

Těžko se reaguje druhý den po otevření nového raidu, aktuálně není místo, což se může změnit během 1-2 týdnů. A podle mích pocitů spousta lidi velmi brzo zase ztratí "hype" a místo bude. Do té doby bych tě do raidu na 95% nedostal. Takže za mě, hlavně pro tvoje dobro proti :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Prihláška Havoc Demon Hunter

Příspěvekod Tharim » pát 20. led 2017 16:08:36

Ďakujem za odpoveď. Aj keď ja by som sa kludne uspokojil ako náhradník ,pokiaľ ten hype neopadne, za niekoho kto vypadne. Ale predsa len rozhodnutie je na vás :) Len som chcel vyjadriť svoj názor k tomu "pre moje dobro".
Tharim
 

Re: Prihláška Havoc Demon Hunter

Příspěvekod Askaria » sob 21. led 2017 1:55:10

nahradnikov samotnych je vcelku dost, ale to sa samozrejme meni + DHcok v R1 groupe zas az tolko neni oproti ostatnym classam
Askaria
 

Re: Prihláška Havoc Demon Hunter

Příspěvekod Furiozzo » sob 21. led 2017 13:36:04

DH sice mame jen 2, ale bohuzel aktivni se skoro 100% ucasti, meele setup je taky plny az po strop (12 z 28 lidi v raidu jsou meele, kdyz odectes healy a tanky tak 12 z 20) a drtiva vetsina je uz odzkousenych a vime jaky vykon cekat pri progressu. Jen z tohoto mala by jsi mel svou cestu do raid grupy asi hodne tezkou, protoze meele class se nam ted dlouhodobe opravdu neoplati stackovat. Jedinou sanci bych videl kdybych ja, nebo Nothe prestal raidovat
Furiozzo
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 09. srp 2016 6:33:20

Re: Prihláška Havoc Demon Hunter

Příspěvekod Tharim » ned 22. led 2017 13:17:50

A odhadujem že to sa len tak nestane :-D takže dik za odpovede. Možno dakedy inokedy v inom universe.
Tharim
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron