Přihláška Rogue - DECLINED

Přihláška Rogue - DECLINED

Příspěvekod Shâron » čtv 19. led 2017 1:51:50

A) Blood Elf (female), Rogue, Subtlety/Outlaw/Assassination, 890

B) Artefact traity: Subtlety 47, Outlaw 35, Assassination 35, 5 legendárek

C) http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Shâron/simple

D) Logy, pokud jsou k dispozici.
Momentálně to je prý mimo provoz z důvodu, že na to kouká dost lidí, co bylo NH.

E) Jmenuju se Martin, je mi dvacet tři let, bydlím v Jižních Čechách, kde chodím na vysokou školu a do práce. Raid time mi vyhovuje, ale mám přítelkyni, státnice, práci a takový ty věci, tak se může stát, že někdy budu chybět, znáte to.

F) Historie WoW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
WoW hraju už pátým rokem, skoro tři roky na offi a dva na free, na offi jsem přišel v roce 2014, když byl patch 5.4.8 SoO. V té době jsem hrál warlocka, ale moc neraidoval (achievhunter). Jak vyšlo WoD, tak jsem začal raidovat s rogue od BRF normal>hc>progress mythic, potom vyšla HFC, kterou jsem odprogressoval celou na normal a hc s Bubou, Moonsrayem atd. Asi po měsíci nebo dvou jsem se dostal do guildy Blood Shadows, která tenkrát byla jedna z nejlepších v progressu, kde jsem pokořil cutting edge, kdy v únoru 2016 padl Archimonde. Co vyšel legion, tak jsem neměl čas ani chuť raidovat, jak už píšu níže, guilda se změnila, plno lidí odešlo a přišlo, nebyla motivace bez toho starého kolektivu progressovat EN nebo ToV. Gear jsem nabral v pugu EN, v plno m+ dunzích a z time runů Karazhanu (Nightbane).

G) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
Svou starou guildu Blood Shadows jsem opustil včera, přemýšlel jsem o tom už delší dobu. Staré jádro už neexistuje, zbylo tam jen pár výchozích lidí. Po launchi Legionu bylo nabráno plno nováčků, leavnulo mnoho veteránů se stejnou ideou jako já a guildu to změnilo od základu. Jiné vedení, celkově obměněný roster guildy, trump systém. Proč mě zaujala jednotka SS? Myslím si, že jste kolektiv na úrovni, který dokáže hrát jako tým. Pohodově projít raid a zároveň si držet status jedné z nejlepších guild na serveru.

H) Znáš někoho z guildy? Jak si přišel na nás?
Můj nick řekně něco nejednomu officierovi (Buba, Kellei). Buba a Moonsray si na mě vzpomenou z progressu HFC a Kellei možná matně z progressu Blackhanda heroic na WoD. Možná těch lidí bude víc.

Ch) https://pictub.club/image/swX3qU

I) Jaké máš alty?
Altům jsem nevěnoval pozornost a moc věnovat ani tuhle expanzi nechci a ani na ně nemám čas, maximálně doexpit, doskillovat profky na achievy, nic víc. Nicméně mám 11 altů (všechny ostatní classy, lvl 100).

J) Info o tvém počítači, kolik fps máš stabilně, rychlost připojení k internetu?
Vlastním notebook Lenovo B51, fps stabilně mám 70+ a připojení k internetu stabilní s 30/30 latency.

K) Co očekáváš a co nám můžeš nabídnout?
Očekávám přátelský kolektiv rozumných lidí, který se umí pobavit, ale zase nebere všechno na lehkou váhu a drží se nějakého guildovního standartu. Příjemné prostředí na progress raidů. Co můžu nabídnout? Všestrannou znalost hry, správné používání kláves ASWD, mezerníku a pravého i levého tlačítka myši, znalost své i ostatních class do PvE i PvP, spolehlivost, připravenost na raid a schopnost se zdokonalovat.
Shâron
 

Re: Přihláška Rogue

Příspěvekod Návštěvník » čtv 19. led 2017 12:01:45

Dodávám:
Logy> https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 648778/10/
Armory (nejde na ně kliknout)> Shâron (Burning Blade) můžete okopírovat nick, nevím proč, ale neukáže se tu celý odkaz
Návštěvník
 

Re: Přihláška Rogue

Příspěvekod Mygashi » pát 20. led 2017 0:26:01

jednoznačně proti a rovnou bych tuto prihlášku i uzavřel...

- jj pamatujeme si moc dobře...
- test s jinou guildou, když progresujeme... HFC...
- odchod do Blood Shadows...
- nechci to ani nějak dále rozvádět...
- myslím, že by si teď nezapadl...

Mygashi
Mygashi
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 30. zář 2014 18:08:01
Bydliště: Trutnov

Re: Přihláška Rogue

Příspěvekod pacanek » pát 20. led 2017 1:31:16

proti naco tu budes ked potom pojdes nez clovek leavne guildu ma vediet ze sa tam uz nevrati siel si odnas v najnevhodnejsiu chvilu ked ta bolo treba a kedy si mal stat za guildov momentalne je cas kedy ta neni treba a ani nebude
pacanek
 
Příspěvky: 19
Registrován: stř 28. říj 2015 18:27:38

Re: Přihláška Rogue

Příspěvekod Battlinoo » pát 20. led 2017 1:34:34

Já tě vůbec neznám, každopádně melee stav, vlastně celkově teď aktuálně místo nemáme. Uvídíme co přinese čas, ale s tím jak tě tady berou ostatní to u nás teď a v nejbližší době nevyjde.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Přihláška Rogue

Příspěvekod Irelia » pát 20. led 2017 1:44:16

Pacan řekl jasně NE!
Obrázek
Irelia
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 23. dub 2016 22:24:51

Re: Přihláška Rogue

Příspěvekod Amant » pát 20. led 2017 2:07:53

Když máš takové ohlasy tak se přikláním k většině :roll:
Amant
 

Re: Přihláška Rogue

Příspěvekod Návštěvník » pát 20. led 2017 2:12:40

V pořádku, chápu. Nehledám přechodnou guildu, ale stálou. Myslím si, že sme s Bubou v Medvídkách vycházeli dobře a to, že jsem odešel od Kelleie před HFC, tak to bylo kvůli kámošovi, kterej už nehraje a omluvil sem se za odchod a ne jednou, nevadí. Nicméně díky za odpovědi.
Návštěvník
 

Re: Přihláška Rogue

Příspěvekod Battlinoo » sob 21. led 2017 14:16:48

Takže vzhledem k plným stavům a negativním reakcím lidí co tě znají musím říct, že DECLINED. Ať se zadaří jinde.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků

cron