Assa/ Sub Rogue prihlaska -Accepted

Assa/ Sub Rogue prihlaska -Accepted

Příspěvekod Hapyk » pát 13. led 2017 21:08:54

Undead Rogue nick Hapy Assa/sub (rád přizpůsobým spec podle rady nějakeho s vašich rogun) 866 jakmile se mi dostaví možnost mít druhou legendárku tak 870


http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... apy/simple


Zdravím Jmenuji se Lukáš. Bydlim v olomouci a je mi 24 let. Raid time mi naprosto vyhovuje protoze se zivim fotbalem a na raidy od 20:00 už budu po tréninku ready doma.


Co se týče wow na ofi tak poprvé sem ho hrál na TBC kde jsem mel full clear všeho kromě SWP, pote sem hrál wotlk, jenže po wotlku sem si dal pauzu a vrátil sem až na WOD. Bohužel před poslednim patchem WoD se nám rozpadla guilda takže sem trošicku ztratil motivaci a začal sem hrát až když vyšel legion.

Proč Sarcasm Society? Protože sem na váš nábor narazil na worldu a zaujala mě váš čas Raidu, tak jsem se podival na stránky říkal sem si že bych se rád stal členem této guildy. Co se týče predchozí guildy tak od rozpadu guildy na WoD jsem se do žádné nehlásil až teď k Vám.

Bohužel nikoho z Vaší guildy neznám ale rád bych Vás poznal


Abych řekl pravdu nejsem uplně výborný znalec počítačů takže Vám toho o mém počítači moc nepovím protože mi ho skládal kamarád který se v tom vyzná ja sem jenom platil :D, Jinak internet mam připojený na formu strýce a jede 60 Mbit /s. musim říct že sem nikdy neměl problémy s lagama nebo nějakým freezem

Od guildy očekávám že tu bude přátelsky kolektiv kde si budu moct vždy po tréninku zapnout ts a bavit se se novými přáteli při hraní, zároveň věřím že raidy tu budou na vysoké urovni. Co se týče jak bych Vám mohl pomoci , vzhledme k tomu že celý život dělám kolektivní sport a hraju wow tak si myslim že sem týmovy a nekonfliktní hráč který se rychle učí bere si každou radu k srdci a kdykoliv může tak pomáhá ostatním. Zároveň taky doufám že by mi vaše guilda pomohla se zlepšovat díky vašim zkušenostem a časem by se ze mě stal další z důležitých členů týmu. Vzhledem k tomu že nemám tolik zkušeností s raidy na vysoké urovni na tomto datadisku tak bych se rád stal vaším členem i kdybych měl čekat dlouho dobu na zapojení do raidu než se prokážu v jiných aspektech hry jako sou M+ 5many. :-) Diky Hapy
Hapyk
 

Re: Assa/ Sub Rogue prihlaska

Příspěvekod Battlinoo » ned 15. led 2017 2:34:12

Ahoj mě se to líbí a uvidíme co a jak se ukážeš :) jsem pro :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Assa/ Sub Rogue prihlaska

Příspěvekod Battlinoo » pon 16. led 2017 13:46:31

Napiš si o inv.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron