Shadow Priest - Přihláška

Shadow Priest - Přihláška

Příspěvekod Jednou-accepted » sob 17. pro 2016 2:19:05

1.) Race,class,spec,ilvl.
- Blood elf, shadow priest, 877, artifact trait 33

2.) Link na armory.
- http://eu.battle.net/wow/en/character/c ... nou/simple

3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
- aktuální z dneška https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 429391/10/

4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
-Chylinský Jan , 20 let, z Ostravy , Studen VŠ. Jelikož VŠ studuju dálkově a docházím 2x za 14 dní tak mi RT absolutně vyhovuje.

5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
- Začínal sem asi jako každý na free serveru. Ještě na TBC(project Might and Magic) sem si založil svého prvního priesta. Na offi sem se připojit přesně před rokem. První co bylo že jsem si udělal Shadow priesta a od té doby nehrál nic jiného. V květnu sem se připojil do první semi-hardcore raid guildy abych jim pomohl s Mythic HFC progressem (11/13) bohužel krátce po mém přichodu se progress zastavil a začlo se chodit pouze HFC heroic alt farma a Mythic blackhand mount run. Tech sem se samozřejmě učástnil. bohuže do Mythic sem se nikdy nepodíval.

6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
-Už dlouho sem hledal na DT solidní a přátelskou guildu. Ale nabídka Sarcasm Society mě oslovila ze všech nejvíc a po krátkém chatu s hráčem Battlinoo mě bylo jasné že tohle je ta pravá guilda ve které bych chtěl být. Starou guildu neopouštím vůbec ve zlém. Odcházím spíš v rámci migrace a chtěl bych mít všechny postavy na jednom realmu. Další věc byla že guilda byla s 90% tvořena finy a švédy takže jakékoliv vysvětlování mythic mechanik nebylo skoro možné a Drak thul je přeci jen známý pro svou přátelskou českou komunitu (kappa :lol: )

7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Dlouho sem hledal kvalitní a přátelskou guildu na DT. Včera sem napsal Battlinovi který mi vše trpělivě ujasnil a já hned věděl že jsme našel tu pravou guildu.

8.) Screen tvého UI !
- Používám klasické Blizzarad UI. Doplněné o základní addony DBM, Recount, ExorsusRT, EPGP Lootmaster, Weak Auras a samozřejmě vše na bindech.

9.) Jaké máš alty ?
- Mám 110 R Paladina (840), 102 BM Huntera a 100 DH

10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu
- Chtěl sem si Legion opravdu užít na 70+ fps a full detailech tak sem si pořídil solidní počítač (Intel Core i5 6400 Skylake 3.3GHz, Intel B150, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX1060 6GB) a kvalitní internet je samozřejmostí.

11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
- Velmi rád bych se dostal do mythic raidu a zjístil jaké to je pokořit hru na nejvyšší obtížnost a co to obnáší. Naučit se mechaniky a všechny věci které to obnáší a ještě víc se zdokonalit v classe. Jsem trpělivý takže opravdu nečekám první týden Ahead of the Curve achievment. Ze začátku bych se rád učastní Heroic raidu a pokud pujde vše dobře dostal se i na první bosse na Mythic. Největším cílem je se vypracovat na plnohodnotného člena Mythic Raidu. Dokážu si na svou šanci ale počkat.

Na závěr mě jenom zbývá doufat v kladné vyřízení mojí žádosti. :lol: :lol:
Jednou-accepted
 

Re: Shadow Priest - Přihláška

Příspěvekod Battlinoo » sob 17. pro 2016 12:28:45

Určitě jsem PRO zkoušku.

Char slušný, AP traity doděláš brzo 35, to je fajn.
Enchanty - chybí ti na backu a ringu.
Historie nejvyššího progresu nic moc, ale šanci bys určitě měl dostat, mnohdy lidé kteří se učí a jsou učenlivý překonají ty co mají zkušenosti, doufám, že to bude tvůj případ :)

Mám pocit, že sme se o tom bavili, ale vypadlo mi to, kdy máš v plánu migrovat ? :D
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Shadow Priest - Přihláška

Příspěvekod Furiozzo » ned 18. pro 2016 2:08:47

Podle logu by to chtelo dost zapracovat, ale pokud mas vazne zajem se zlepsovat tak jsem Pro zkousku
Furiozzo
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 09. srp 2016 6:33:20

Re: Shadow Priest - Přihláška

Příspěvekod MalyBuba » ned 18. pro 2016 20:44:01

Ahoj,

jsem taky PRO zkoušku.
Obrázek
Uživatelský avatar
MalyBuba
Administrátor
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. zář 2014 11:15:31

Re: Shadow Priest - Přihláška

Příspěvekod Jednou » pon 19. pro 2016 0:26:36

Super, díky za projevenou důvěru. V pondělí už budu na 100% na DT. :lol: :lol:
Jednou
 

Re: Shadow Priest - Přihláška

Příspěvekod pacanek » úte 27. pro 2016 22:15:23

nato ze su to logy z hc su dost slabe ak by to bol mythic poviem ok ale z hc v zelenych cislach strasne slabota ak by tam boli modre aspon
pacanek
 
Příspěvky: 19
Registrován: stř 28. říj 2015 18:27:38

Re: Shadow Priest - Přihláška

Příspěvekod sashenka » stř 28. pro 2016 1:12:02

Obrázek

nie je to sice pravda ale mohla by byt.
YOLO
Uživatelský avatar
sashenka
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte 09. srp 2016 0:31:54


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

cron