Kaireclya - Accepted

Kaireclya - Accepted

Příspěvekod MalyBuba » úte 08. lis 2016 0:40:00

1.) Troll Druid, Balance, 865

2.) http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... lya/simple

3.) https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 68/latest/

4.) Petr, 22 let, Ústí nad Labem, příprava/rozpočty ve stavební firmě (Vyhovuje perfektně, ne mam flexibilní prac. dobu).

5.) Wow jsem začal hrát na přelomu BC a WOTLK, měl jsem tehdy acc se strejcem po kterém jsem ho následně převzal. Na MOP sem dostal ban za prodej goldů a dal si v období WOD pauzu. Na konci HFC sezony jsem si koupil znova wow a tak nejak jsem se casual rozehraval. na legionu jsem vysřídal zatím 2 guildy. 1. byla expící kde sem položil full normal. Dále Dragons Breath kde jsme polozili 7/7HC a progressovali myth. Bohužel lidi odchází a G se domluvila ze progressovat nebude a že budou jen cassulovat HC co pujde. Nemohu adekvátně doložit svoji wow historii na offi před banem (takže to dělat ani nebudu). Legion jsem cca popsal, mimo offi jsem schopen doložit nějakej ten WOTLK a Cau, možná i BC. Přijde mi to ale že to nemá váhu, každopádně když nekdo bude mít zájem, můžeme se domluvit.

6.) Hledam progress, pohodu lidi, RT který mi bude sedet, rád pokecám na TS, posouvám své hranice. Jak už jsem psal hlavně kvůli odchodu lidem a změně preferencí guildy. Nepotřebuji huntit gear, nebo byt TOP EU člověk ale nerad bych se stacknul někde, když mám chtíč hrát lépe.

7.) Neznám nikoho, občas člověk na někoho narazí random. Ale nic a nikoho zásadně. Přišel jsem na vás přes WOWprogress.com. Váš net a forum mě zaujalo a RT perfektně seděl + jste hledali Sovu = boom za zkoušku nic nedáš.

8.) https://postimg.org/image/cfhovli3f/ Neměl jsem zrovna aktuální v instanci, přičmáral jsem jen boss frame + nějaké ty WA

9.) DK Uholy/Blood 110lvl, lowka ale research má.
DH Vengence 105
Hunter lvl 59 - na cestě (expim v práci)

10.)
PC Spec:
NVIDIA GeForce GTX 1070
Intel Core i5 6500 (kupuji upgrade)
16GB DDR4 2133MHz Kingston hyper X
240GB SSD od Samsungu
2 TB 7200 ot.

Setup:
klávesnice Corsair K70 RGB Lux
Myš logitech G600 MMO
Monitor AOC 144hz, přesně nevím
headset: logitech G230

Net: špatný net by byl hřich k takovému PC. Co se FPS týče asi nemusím popisovat.

Jinak hraju i na notasu ke kteremu připojuji komplet setup. je to MSI GT 70 pro.


11.) Očekávám kvalitní raidování, progress ne jen raidů ale obecně schopností. Aktivitu ne jen v raidech ale i mimo třeba na TS, partu rozumných lidí a ne žádnych nevyzrálých kidů. Pokec a chill mimo raid. Tlak k posouvání osobních hranic.

mohu přinést fajn Sovu, pohodáře se smyslem pro detaily. Wow hraju řádku let a myslím že toho dost dokážu zahrát. Nemam problémy někomu pomáhat nebo hrát aniž bych z toho něco měl. I když jsem zapřísáhlá sova tak mi nedělá problém respec nebo odehrát něco za alta. Jsem dochvilný a zodpovědný, když mam něco udělat nebo oznámit: co, kde, v kolik, proč a jak, udělám to. Komunikativnost. Smysl pro humor. Zápal pro hru, chtíč posunout své hranice. Sebekritiku a snášení kritiky ostatních, každou radu si vždy poslechnu. mluvení na TS je automatika.

Detail, umím dobře v PS a Sony Vegas.

Co něco o sobě? Nevím jak koho to tady zajímá ale myslím že společné zajmy nás mohou také posunout.

Ahoj, jmenuji se Petr a je mi 22 let. Pracuji jako přípravář ve stavební firmě, celej den jsem na PC a často se stane že mě vidíte i v době práce in-game (hold někdo si to může dovolit.. :) Obecně hraju už jen Wow, občas OW takže in-game sem každý večere mimo pátky a soboty. Miluju sport, drive sem závodně plaval a byl reprezentant ČR. Později sem dělal cyklistiku. Chill doma je pro mě PC, na telku nekoukám, to je rakovina. Mam rad zábavu a smysl pro jakoukoliv srandu. Těším se na odpověď, Čau Kaire.
Obrázek
Uživatelský avatar
MalyBuba
Administrátor
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. zář 2014 11:15:31

Re: Kaireclya

Příspěvekod Kaireclya1 » úte 08. lis 2016 0:43:07

Díky :roll:
Kaireclya1
 

Re: Kaireclya

Příspěvekod Battlinoo » úte 08. lis 2016 0:49:06

Za mě to vemu krátce, PRO
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Kaireclya

Příspěvekod Furiozzo » úte 08. lis 2016 12:33:23

Taky myslim, ze nema cenu se moc rozepisovat. Prihlaska obsahla jsem pro.
Furiozzo
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 09. srp 2016 6:33:20

Re: Kaireclya

Příspěvekod Battlinoo » úte 08. lis 2016 14:30:20

Napiš si o inv.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron