Přihláška - Moyx (Fmage) - Accepted

Přihláška - Moyx (Fmage) - Accepted

Příspěvekod Moyx » pon 07. lis 2016 15:33:14

Ahoj .. jsem Moyx, studuju informatiku na VŠB v Ostrave a je mi 23 let.

Wowko hraju asi 10 let .. zacinal jsem na vanille .. nejdriv byly samozrejme freecka .. a na pandě jsem mel dost penez na to jit na ofik ... tam jsem byl v pve guilde s hc/myth progresem ... ale nemel jsem tu spravnou komunitu lidi na to aby me to dlouho bavilo. Vratil jsem se pred koncem Wodka a pridal jsem se do myth guildy Ready Check .. Zacal legion .. zacali jsme bez problemu farmit ENhc .. ale do myth groupy jsem se nedostal ... HC jsme farmili v 30 lidech do 90ti min .. Nicmene behem poslednich dvou tydnu se Ready Check rozpadl ... myth core group sli jinak pokracovat jako samostatny raid ... Ja jsem teda tedka momentalne vicemene bez guildy .. a 2 tydny jsem nebyl raid .. coz me dost stve ale mel jsem aspon cas vyresit si skolu at mam cas dale v prubehu semestru. Hledam tedy nejakou pratelskou guildu s ENmyth progresem.

Tedka neco o mym charu, hraju fire maga jmenem Moyx na serveru Drak'thul. Momentalne mam ilvl 867 a svou classu velice dobre ovladam.
link na armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... oyx/simple
link na wowlogs: https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 455/latest
screen ui: http://imgur.com/a/3ogT0

Nasel jsem vas jako guildu na wowprogresu kde jsem se docetl ze by jste mohli hledat nejaky Rdps.
Hraju na stolnim PC:
CPU i5-4570
GTX 770
16gb RAM
SSD + HDD
připojený jsem přímo na páteřní síti VŠB

Tak to bude asi vsechno ... Abych to shrnul .. jsem zkusenej PvE hrac a hledam pratelskou PvE guildu se kterou bych mohl travit vecery u kvalitniho wowka .. A co jsem koukal na wowprogress a logy ... tak vypadate presne jako guilda kterou hledam :) Diky za jakykoliv feedback tady, nebo ingame.

Diky Moyx
Moyx
 

Re: Přihláška - Moyx (Fmage)

Příspěvekod Battlinoo » pon 07. lis 2016 15:48:59

Ahoj Moyxi, rangedka se určitě hodí, nicméně mám několik dotazů.
.. ale nemel jsem tu spravnou komunitu lidi na to aby me to dlouho bavilo.
Co si představuješ, pod správnou komunitou aby tě to bavilo ? V guildách to chodí tak, že jednou to jde a všechno šlape, a pak je chvíli krize a týden dva to nejde, někdy i dýl a hráče kteří po pár týdnech nebo i dřív skončí vážně nehledáme.

Z historie tvého současného charu to vypadá jako nový char, který neodraidoval nic kromě EN, takže hrál si dřív ( pandy) na jiné postavě ?
Dále raid time (středa, neděle,pondělí 20:00 - 23:00, s tím že uvažujeme o farmě HC na sobotu večer případně čtvrtek, vyhovují ti všechny dny ? )

Logy nevypadají nejhůř, za mě by to za zkoušku stálo, počkám si na tvé odpovědi a názor ostatních.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Přihláška - Moyx (Fmage)

Příspěvekod Moyx » pon 07. lis 2016 17:27:02

Ahoj Battlinoo, spravnou komunitou lidi aby me to bavilo mam na mysli aktivni guildu .. se kterou si neco zajdu i mimo raid time .. aka M+, KZ atd .. jinak driv jsem hral na Ragnarosu (Bugwell) na pande a wodko aliance Moyx-Burningblade .. urcite si nehledam guildu na 2 tydny .. ani na 2 mesice .. neco dlouhodobeho ... i na dalsi content legie .. raidtime mi vyhovuje .. i HC farma .. :)
Moyx
 

Re: Přihláška - Moyx (Fmage)

Příspěvekod Battlinoo » pon 07. lis 2016 18:07:25

Ok za mě pro zkoušku.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Přihláška - Moyx (Fmage)

Příspěvekod brookes » pon 07. lis 2016 18:10:56

Zdravím Moyx, navážu na Bottlina, s tím že se nesnažíme být jen stroje co "hrají správně" , ale také dobří kamarádi mezi sebou, pokud by si přál stát se součástí našeho dobrého kolektivu a nejde ti jen o místo na raidu a k tomu nic víc, budeš určitě vítán.
Za mě ano.
+edit: farmy myth+ můžeme nabídnout, plus se bude hodit další fire mage na farmu draka v KZ;)
brookes
 

Re: Přihláška - Moyx (Fmage)

Příspěvekod sashenka » pon 07. lis 2016 18:14:49

Obrázek
YOLO
Uživatelský avatar
sashenka
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte 09. srp 2016 0:31:54

Re: Přihláška - Moyx (Fmage)

Příspěvekod Kellei » pon 07. lis 2016 18:19:46

Z mojej strany tiež nie je problém, logy vypadajú byť celkom v pohode, skúsenosti tiež, ale veľa sa toho ukáže až na raide. Som za skúšku.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kellei
 
Příspěvky: 21
Registrován: ned 18. říj 2015 12:30:54

Re: Přihláška - Moyx (Fmage)

Příspěvekod pacanek » pon 07. lis 2016 21:18:00

som za
pacanek
 
Příspěvky: 19
Registrován: stř 28. říj 2015 18:27:38

Re: Přihláška - Moyx (Fmage)

Příspěvekod Furiozzo » úte 08. lis 2016 0:43:00

Pro
Furiozzo
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 09. srp 2016 6:33:20

Re: Přihláška - Moyx (Fmage)

Příspěvekod Battlinoo » úte 08. lis 2016 14:30:42

Taktéž si napiš o inv :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron