Retri Pala - ACCEPTED

Retri Pala - ACCEPTED

Příspěvekod Návštěvník » čtv 27. říj 2016 21:26:16

1.) Race,class,spec,ilvl.

Blood, paladin, retrina a později holy i prot (většinou jsem hral všechno ale dps vždy main bohužel tenhle datac to zatím moc neumoznuje ) ilvl856..

2.) Link na armory.

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... tus/simple

3.) Logy, pokud jsou k dispozici

z tohodle datace zadne zatím..

4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.

Honza jmeno me, za par dni mi bude ctvrt stoleti a jsem z Prahy...

5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.

WoW hraju na ofiku od vanilly s jednou vetsi přestávkou fireland-SoO (mezitím jsem hral GW2), nikdy jsem nehral causal ale ani ne uroven Methodu..
První guilda v které jsem byl je Mosstroopers snima jsem prosel TBC. Pak v NoStress Wotlk a začátek Cata, když jsem se vratil z pauzy tak jsem byl v komornejsi guilde True Horde a od HFC jsem v Paradoxu..

6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?

Brouzdal jsem na wow progresu a vase guilda me zaujala nejvice navíc jsem zjistil ze u vas mam starého známého.
Guildu opoustim pac jsem se nestihl nahlásit jako raider a není tu vůbec místo v raidu.. bohužel jsem cekal moc dlouho se zmenou pac jsem porad doufal ze se objevi místo a dost jsem tim ztratil..

7.) Screen tvého UI !

http://postimg.org/image/pk0rfuo23/

8.) Jaké máš alty ?

Mage, Hunt , War, Druid, DH, DK
Ale hraju jen palu alty mam jen na farmu a profky.

10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...

Stabilni pevne pripojeni a 60+ fps

Jedine co od guildy ocekavam je pohodove hrani v raidu i mimo nej...
Návštěvník
 

Re: Retri Pala

Příspěvekod Battlinoo » pát 28. říj 2016 12:32:12

Ahoj, přihlaška fajn, zkušeností asi víc než dost. Jediné co mě trochu trápí je počet melee dpsek, nicméně retri máme jednu a konkurence mu neuškodí. Takže já jsem rozhodně ZA přijetí, minimálně na test, ale věřím, že by to vyjde i dlouhodobě :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Retri Pala

Příspěvekod brookes » pát 28. říj 2016 13:13:27

Za mě pro, znám ho zaručuji se, pozn: hlavní ukol časem přetočit Repise a sundat mu trochu nosánek :)))
brookes
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron