Hanny - přihláška

Hanny - přihláška

Příspěvekod Hanny » pon 23. bře 2020 13:59:12

1.) Race,class,spec,ilvl.
1.) Orc, Hunter, BM, 470
2.) Link na armory.
2.)https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/burning-blade/H%C3%A4nn%C3%BF
3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
https://www.warcraftlogs.com/character/id/42885832
4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
4.) Honza , 23let, Liberec, Projektant VZT, RT vyhovuje v pohodě dělám jen ranní směnu
5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
5.) Moc toho za sebou nemám pouze na Wotlk jsem raidoval na offi složil jsem LK na 10 HC, jinak jsem moc neraidoval vratil jsem se na offi na konci Leginu a na zacatku bfa jsem porgresoval Uldir 2/8 M všechno s healer. Momentalne jsem zacal hrat Huntera asi mesic a pul zpet a stale je co zlepsovat stale je co se ucit venuji se spis m+ ale raid bych si zaprogresoval momentalni Tier jelikoz me raid mega bavi :))
6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
6.) Jelikož chci kvalitní proggres vratit se zpět k HC raidovaní a v monetální guildě bohužel nejseme schopni složit a mythic HC chodime v 15-18 lidch. Nechci zustat na HC jen proto že nejsou lidi v guilde
7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
7.) Bohuzel neznam. Našel jsem si vás na wowprogress.com
8.) Screen tvého UI !
9.) Jaké máš alty ?
9.) Fire mage, a pak vsechny healery co jsou ve hre vetsina altu neni moc nagerovanych maji oklo 450-460 ilvl
10.) Poznáš rozdíl mezi levou a pravou stranou?
10.) Maminka mě to učila tak snad jsem nezapoměl. :)
10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
10.)Všechno jede tak jak má většinou mám okolo 150 Fps a 20ms internet :))
11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
11.) Nemám moc co nabídnout jelikož toho za sebou moc nemám ale jsem kolektivní, upřímný, unesu kritiku, když něco skazím poučím se s chyb. Jsem schopný mít 100% docházku na raidy. Hraju každy den jsem týmový hráč a snažím se neustále zlepšovat. To je snad všechno kdyby vás ještě něco zajímalo není porblém doplnit :))
Hanny
 

Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

cron