Holadin

Holadin

Příspěvekod Doomster » pon 24. úno 2020 17:06:41

1.) Race,class,spec,ilvl.
Blood elf, Paladin, Holý, 449(pár dní doexpeno, změna maina)
2.) Link na armory.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... l/doomster
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... hul/groodr

3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
René, 23 let, Praha, strojvedoucí ČD, RT vyhovuje, jediná nedokonalost je, že občas mám noční, různě, ale cca 1-2* za 8 dní, to raid nemůžu, občas si ty noční ruším, ale někdy se může stát že na raid nebudu moct.
5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
Hraju od Wotlk, tehdy jen free servery, po Cata jsem si dal pauzu, pak hral chvíli WoD, ale nemělo to dlouhého trvání kvůli jiným zálibám a bývalé přítelkyni. Na Cata jsem hrál nejvíc a dosáhl všech killu v raidech, to samé na Wotlk, po pauze jsem začal hrát až tady na bfa minulý patch, kdy jsem zase začal naplno radovat.
6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
Vyhovující RT, zatím slušný progress, opouštím gildu kvůli nekvalitním raidum, v raidech neustále přehlížení chyb ostatních a opravdu zbytecne umírání.
7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Neznám, našel na wowprogress
8.) Screen tvého UI !
Můžu pak dodat v diskusi, přihlášku píšu na telefonu.
9.) Jaké máš alty ?
BM Hunter, 460 ilvl
10.) Poznáš rozdíl mezi levou a pravou stranou?
Učili mě to.
10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
Vše dostatečné na chození raidů.
11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
Očekávám smysluplný progress, samozřejmě co nejdál dojít, ale zase v rámci možností. Vždycky jsem strávil i dost času na TS3 nebo DC, takže očekávám i pohodový kolektiv. Můžu nabídnout dost volného času na raidy a m+, schopnost nekazit taktiky a předvádět top výkony za svoji classu.
Doomster
 

Re: Holadin

Příspěvekod Moonsray » pon 24. úno 2020 21:04:12

Ahoj, v pondělí test na HC, pošlu ti tam invite.
Moonsray
Administrátor
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. zář 2014 21:01:52

Re: Holadin

Příspěvekod Doomster » pon 24. úno 2020 21:35:25

Dobře, počítám s tím.
Doomster
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků

cron