prihlaska

prihlaska

Příspěvekod Reyzah » úte 28. led 2020 21:27:31

1.- Blood Elf, DH, havoc, 452(eq 449)
2.- https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... hul/reyzah
3.- Logy nesu k dispozicii , mrzi ma to
4.- Marcel Leško, 28, Slovak, mesto Prešov , RT vyborne vyhovuje St/Štv/Ne mam volno takze neni problem :) Pracujem ako
informator(SBS) v jednej nemenovanej herni v Presove (Pon/Ut/Pia/Sob) tieto dni pracujem ostatne mam volno .
5.- WoW hrajem od BC na ofiku, predtym asi rok na free serveroch
6.- Chcem sa posunut v progresse dalej a hlavne chcem raidovat s kvalitnymi ludmi a este sa mi paci nazov guildy :)
Staru guildu opustam z dovodu nedostatku ludi a nechcenia hrania a lezerneho pristupu , nesu tu zly ludia ale vsetci ktory
boli schopny tak odisli do inych guild ...
7.- Z guildy nepoznam nikoho ale tak verim ze ak sa rozhodnete pre mna tak Vas spoznam a budem napomocny najlepsie ako
budem vediet . Prisiel som k Vam cez wowprogress kde ste mi padli do oka uz len tym nazvom :) a ofc velmi dobrym
progressom .
8.- https://ibb.co/bb5x2sT
9.- Resto shaman - toho som este v novom patchi nehral , Destruction lock - 442 ilvl meno Wxz
10.- PC mam asi 2 roky stary s tym ze mam Intel Core i5 8600k, Asus Strix 270E(board), Asus Strix GeForce GTX1070,
2x Kingston HyperX 8GB DDR4, 2x SSD HyperX Savage 480GB, FPS 60 locknute, net 15000 Kbps bohuzial kde byvam
nemam moznost optiky a ani nicoho ineho, zatial nebol problem s internetom ani pocas zhorseneho pocasia .
10,5.- Poznam kde je prava a kde lava strana :) to mi este ide :D
11.- Myslim si ze som normalny pracovity a hlavne uprimny , pracovity ci uz ako v reale tak aj vo WoW, nemam problem a rad
sa ucim nove veci , ocakavam ferovost a uprimnost a taktiez cestnost :) budem rad ak sa budem moct pridat k Vam do
guildy a zaroven na oplatku Vam poskytnem svoje DPS ktore bude ako vzdy to najlepsie ake len moze byt ;)

Dakujem za odpoved. For The Horde
Reyzah
 

Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

cron