Outlaw/assa rogue

Outlaw/assa rogue

Příspěvekod Rizaka » stř 16. říj 2019 15:31:12

1.) Madar Orc,Rogue,Outlaw/Assa, Outlaw 432ilvl, Assa mam gear v progressu
2.) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... hul/Rizaka
3.) Z tohoto contentu nemam logs
4.) Lukáš, 27let, jsem z Ostravy, raid time je v pohodě pracuji turnusově v DE/NL takže po večerech mám času dost.
5.) Začal jsem přesně před 13 lety, na offiku se pohybuji od WotlK, a nějaky hard progress jsem zažil až na WoD.
6.) Vracím se zpět aktivně hrát a přešel jsem z Classiku, hledal jsem starou guildu Crit Happens, ale po checknuti lidi apod. tak jsem viděl, že šli k vám (Naome,Jarman). A opuštění staré guildy je jednoduché jsem tam chvíli, nikoho tam neznám a jsou docela neaktivní.
7.) Naome,Jarman a nevím kdo další přešel k vám z Crit Happens.
8.) https://cdn1.imggmi.com/uploads/2019/10 ... 4-full.jpg
9.) alta mám Warlocka nick Vranski ilvl 413, ale ted se soustředím spíše na maina.
10.) Tuhle otázku jsem pochopil, tak že asi myslíte přemýšlení u hry a to ve svych 27letech mám :D :D
10.) Hraju na herním ntb MSI, ted na vánoce budu pořizovat nový herní ntb. ( Důvod je takový,že stolní pc nevyužiji na cestách.), připojení mám stabilní od UPC / T-mobile hotspot (neomezená data)
11.) Tak vás zdravím, vracím se zpět k Retailu z důvodu toho, že na Classiku jsem zjístil (bez urážky všem co to hrají dodnes), že hrát tuto hru je moc jednoduché( Dung/raid Mechaniky). Vše bylo jen o grindění a to mě nebavilo. Chci se honit za progressem a něco dokázat. Pro guildu můžu být prospěšný svou aktivitou. Pořád chodím M+,pomáhám ostatním když je potřeba.
Rizaka
 

Re: Outlaw/assa rogue

Příspěvekod Battlinoo » pát 18. říj 2019 20:30:56

Ahoj, přijd v pondělí(21.10) na HC test raid :) 19:30 napiš na Battlinoo
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron