Přihláška

Přihláška

Příspěvekod Pascal » ned 18. srp 2019 23:07:47

1.) Belf, monk, WW/BrM/z 80% zvladam i MW
2.) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... de/Pascalm
3.) https://www.warcraftlogs.com/character/ ... fficulty=4
4.) Věk: 20, student VŠE, RT naprosto vyhovuje
5.) Začínal jsem na wotlk freečku asi před 7 lety. Na retail hraju v podstatě od WoD, kde jsem raidoval max na casual úrovni. Z legionu mám vyprogresovanou CE z NH (cca world rank 400) za tanka. Ostatní raidy v legionu jsem hrál více casual nebo jsem nehrál vůbec. V BfA jsem po prvních 2 měsících skončil a vrátil jsem se až ke konci minulýho tieru.
6.) Mám trochu vyšší ambice, které v mé aktuální guildě nelze uskutečnit. Nicméně chtěl jsem v guildě raidovat a pomoc alespoň s curve, ale v poslední době kromě středy se tu nesejde dostatek lidí a trochu mě mrzí i přístup od vedení guildy.
7.) Z guildy nejspíš nikoho neznám, jelikož jsem až po konec BoD celou dobu hrál na alianci. Na vaší guildu jsem narazil na wowprogressu.
8.) https://imgur.com/jobF5pC
9.) DK, druid, lock...gear maj ale jen 410-425 a rozhodně nejsou raid ready, takže je využívám jen na farmení benthic gearu na maina.
10.) Snad ještě jo
10.) i7 7700K, 16gb RAM, GTX 1070...v raidu víceméně stabilní fps nad 60, internet 100 mb/s sice bezdrát (nemám jinou možnost) ale v rámci možností stabilní (max 2 krátký výpadky do týdne)
11.) Tak co se týče očekávání z mojí strany tak asi takovej standard - nic víc než normálně fungující guilda s lidma, co jsou nějak motivovaný a ochotní se pořád zlepšovat a posouvat se vpřed, to mi naprosto stačí.
Osobně mohu nabídnout kvality, co se tak nějak běžně očekávají. Na raidy mívám téměř perfektní docházku. Dokážu fungovat samostatně, takže veškerý podstatný informace si dokážu vyzjistit a být v rámci možností připraven. Co se týče mojí osobnosti, tak jsem až na výjimky nekonfliktní a skoro vždy vycházím úplně s každým. Zároveň jsem k sobě hodně sebekritický, dokážu sám zjistit, jestli dělám něco špatně, ale samozřejmě snesu i kritku od jiných.
Pascal
 

Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron