Přihláška

Přihláška

Příspěvekod Wishmeeen (hračkář) » stř 17. črc 2019 1:23:17

.) Race,class,spec,ilvl.
Blood elf, paladin holy, 397
2.) Link na armory.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ul/hrackar
3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
nemám
4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
David, 26, bydlím u s mamkou na baráku :D a jsem v invalidním důchodu, jenom tak pro pobavení, ale předd dvěma měsíci jsem páchal sebevrařdu a naštěstí mi mamka přiivolala záchranku a pak jsem byl ještě, měsíc v šaškecu (bláznce) xD
takže k věci hledám skupinu lidí kteří mi poradí a hlavně wowko mi ted dost pomáhá, nechci abyste mě litovali, ale hledám kamarády na pokec abych nebyl pořád tak sám, kruci to zní divně :o) ale je to tak. Těším se na kontakt s lidmi co si rádi hrají a jsou v pohodě. Wow mi pomáhá nemyslet tak černě.
PC mám v pohodě internet taky, docela rozumím počítačům ale k věci nvidia 1060, intel core i7 8 generace. ramm 16gb, disk ssd na windowsi a potom terovej disk ale kvalitní wd black, mel by vydržet protože mě už umřelo nejeden plotnovej disk a data pak v prd**.
Co se doby co hraju wow tak je to od mích 15let zhruba hrál jsem uřž když byl maximání úrovven mozná i víc, raidoval jsem
V gildě kde jsem chcípl pes nikdo tady nehraje.
Nechám to na vás motivační dopis jsem napsal více mémě doufám.
Mám slabší eqip takže mě budete ,,muset´´ torochu pomoc ale pokusím se vám to vrátit už se těším na to.
Wishmeeen (hračkář)
 

Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron