Tunrysa - Resto

Tunrysa - Resto

Příspěvekod Tunrysa » sob 13. črc 2019 12:56:18

Ahojte,

1.) Race,class,spec,ilvl.
Troll, Druid, Resto, 416

2.) Link na armory.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ul/Tunrysa

3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
Nie su.

4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
Marek, 28, Bratislava, Area Manager.

5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
Žačal som hrať už na vanille. Odprogresované mám všetko od vanilly po LK HC(okrem starého Naxxu, ale vrátane Sunwellu). Od Cata viac casual - pre štúdium a neskôr prácu. Avšak vždy som sa snažil držať úroveň svojho hrania najvyššie.

6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
ľúbil sa mi názov guildy, tak som to skúsil. Odišiel som zhruba po mesiaci - nebol tam kolektív pre mňa.

7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Bohužial nepoznám.

8.) Screen tvého UI !
nedám, nedám a nedám!

9.) Jaké máš alty ?
Keď je troška času tak Shaman(byvalý PVE main) alebo Lock(byvalý PVP main).

10.) Poznáš rozdíl mezi levou a pravou stranou?
Na boss fightoch zásadne behám presne naopak, aby som zmiatol bossa.

10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
Relatívne starší, ale v poriadku. AMD FX - 6300, 12GB RAM, GeForce GTX 750 Ti, Samsung SSD 500 Gb, 100 Mbit/s, okolo 50 fps stabilne. V dohľadnej dobe sa chystám kupovať nové železo.

11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
Očakávam dobrý kolektív, kvalitnejšie strávený čas pri progresse (M+ či Raidu). Ponúknem samozrejme to isté... Som za každú srandu, nevadí mi čierny humor, nevadí mi pomôcť členom guildy. Loajalitu, hovorenie na TS, či slušnosť v rámci kolektívu beriem ako samozrejmosť. V súčasnej chvíli nemôžem raidovať - pre prácu. V dohľadnej dobe sa to zmení a preto si hľadám už teraz guildu, kde môžem chodiť M+ a neskôr sa pridať aj do raid grp.

Na rôzne otázky samozrejme rád odpoviem dodatočne. Prípadne nakreslím obrázok ako odpoveď. Ďakujem.
Tunrysa
 

Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron