Přihláška - Höpë

Přihláška - Höpë

Příspěvekod Hope » pát 10. kvě 2019 20:58:35

1) Zandalari, Shadow Priest, 408 ilvl
2) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... %B6p%C3%AB (více gearu podle M+, Raid)
3) David, 23, kancelářská krysa každý všední den do 4 odpoledne :D
4) WoW na offi zhruba od Pandarie, Aktivní raidování od Legionu kde jsem byl v semi hardcore guildě LvD, následné spojení s Embody a potom krach jak s raidovanim tak s WoW. Po pauze návrat a založení tohoto priesta (asi 3 měsíce), předtím main hunter)
5) U SS doufam v solidnější vedení proto taky opouštím starou guildu :) nikam to nevede.. :) totální nezájem ze strany vedení :) opravdu se nepotřebuju zaseknout celý datadiska na 3/8 myth.
6) Přišel jsem na vás z World chatu přes nějakého good boye Larendk :D
7) Momentálně mám low ilvl hunta první se snažím dopilovat SP pak heal a pak zacnu s nejakym altem :) když něco tak na 100%
8) Levá je ta kde držím colu a pravá ta kde kebab :P
9) PC žádná hitparáda (takže ne nemusíte mě jít vykrást :D ) ale FPS stabilní 80+- a ping 55+-
10) Co motivačního pronést? :D nevím snad jen to že když se neosvědčím tak skvěle zahřeju lavičku! :D Ale ne :) nemyslím si o sobě buh vi co stále na priestovi pracuju atd takže spíš to že do toho dávám max co jde s rád se poučím od zkušenějších :)
Hope
 

Re: Přihláška - Höpë

Příspěvekod Battlinoo » pát 10. kvě 2019 21:16:54

SP by byl fajn, v pondělí 19:30 test raid HC muže být ?
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron