Přihláška - Druid Balance/Guardian

Přihláška - Druid Balance/Guardian

Příspěvekod Terapo » čtv 14. bře 2019 8:41:54

1.) HM Tauren - Druid(Balance/Guardian), 404
2.) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... hul/terapo
3.) Logy nejsou k dispozici
4.) Michal, 31let, F-M, Designer v Automotive (RT vyhovuje 19-22(22:30), ale v sudé týdny a pokud nemám služebku) a samozřejmě rodina má před Raidem přednost.
5.) Moje historie WoWka sahá do úplných začátku, kde aktivně od BC, vynechal jsem začátek Pandy a Dreanor. Vše sem Raidoval když se dalo, Legion jsem byl GL a po mergu s jinou guildou jsem byl pro jednu Raid skupinu RL. kde jsme odchodili prvni dva RAIDY
6.) Hledám Guildu, kde jsou lidi schopní domluvit se na m+, kde si můžu odraidovat v klidu a pohodě co se má a kde jsou lidi, kteří si rádi zahrajou. Jako vždy chci opustit guildu, která je mrtvá, neraiduje a není tady ani nikdo na domluvu pro m+.
7.) Z guildy znám vašeho nového člena Dyzlectica a rovněž jsem o vás slyšel od něho
8.) Píšu to z práce, takže UI nepošlu. Ale tady není moc co řešit jsem OLDschool Wowkař, nesnáším přemrštěné UI. Takže používám základní na které jsem dokonale zvyklý + nezbytné addony - Tidy plates, recount, DBM a tyhle nutnosti.
9.) Alty mám, ale nehraju je, jsem rád když si najdu čas na MAINa, doby kdy člověk měl čas dělat 5 postav jsou dávno tatam.
10.) Rozepisovat PC? To si myslím, že pro hraní Wowka snad ani není potřeba :-D Ve zkratce asi stačí, že na něm rozjedu na něm vše co potřebuji včetně dnešních nových her. Takže Wowko mě nikdy netrápilo. internet mám stabilní a rychlý (jasně když vypadne proud, nebo je tech. závada, neovlivní to nikdo).
11.) Chcete motivační dopis?
Ok nebudu nikomu mazat med kolem pusy, mythic raidy mě nikdy moc nezajímali, jde mi o zábavu s lidmi a kvalitní hraní takže klidně budu chodit i normal, jak se lidi domluví, vzhledem k času, který mám na wowko si nejraději zajdu HC s pohodovou skupinou lidi a rád si zajdu jakýkoliv M+ s lidmi s guildy, než riskovat pug. Vždycky se přizpůsobím a vzhledem ke zkušenostem s vedením guildy, nikdy neznevažuji práci lidí co se snaží o chod guildy. Takže nejsem žádný HC WOW nolifer, ale jsem zkušený dospěly hráč, který si chce pořád dobře zahrát.

Teď už to je na vás :D
Terapo
 

Re: Přihláška - Druid Balance/Guardian

Příspěvekod Menori » čtv 14. bře 2019 12:14:57

jestli jsem to dobře pochopil tak mužeš raidovat každý druhý tyden a o progres ti moc nejde?

V tom případě tě mužeme vzít abys to byl s kamošem a zapojoval se do m+ a Boost HC raidu v ponděli ale do mythic progresu to moc nevidím.
Menori
 

Re: Přihláška - Druid Balance/Guardian

Příspěvekod Terapo » čtv 14. bře 2019 13:54:27

Ano přesně tak a naprosto chápu. Vzhledem k času si chci kvalitně zaraidovat jak s novýma lidma tak s kamarády. Na druhou stranu s časem je to velmi nevypočitatelné a mythic progress můžu pomoct když bude zrovna někdo chybět a budu ready. Ale místo zabírat nikomu nechci :-) V pondělí se můžu dostavit na test....
Terapo
 

Re: Přihláška - Druid Balance/Guardian

Příspěvekod Menori » stř 20. bře 2019 11:34:30

Po test raidu přijat.
Menori
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron