Prihláška

Prihláška

Příspěvekod Grodysek » pon 28. led 2019 7:25:38

Takže, najprv sa pozdravím. Ahojte a krásny deň prajem všetkým čo to budú čítať. No späť k veci.

Moja classa je Nightborne -> Hunter -> Marksman -> 382 ilevel :3

Armory : https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... l/Grodysek

Logy nanešťastie alebo skôr na šťastie nemám :D Vážne ich nemám.

Volám sa Martin Lelkes ale prezývajú ma Grody/Grodysek, mám 23 rokov a momentálne bývam v Dunajskej Strede.
Momentálne som nezamestnaný, čiže na hru mám extrémne veľa času. Raid time mi vyhovuje hocikedy poviete že je raid.
PC mám slušné: GTX 1080 TI, I7-8700K, 16GB RAM, 1gbit/s download a 100mbit/s upload a wowko je samozrejme na SSD.

Keby tu mám vyrozprávať svoju históriu na hre World of Warcraft tak sme tu do vianoc a tak to skrátim.
WoW som začal hrať na TBC na private servery. Potom som pokračoval na freečku na WOTLK-u a na CATACLYSM som sa pozrel prvý krát na Offiko. No Cata ma moc neuchvátilo na začiatku a tak som sa vrátil na CATAclysm až ku koncu k Dragonsoul a ten som progresoval a aj úspešne zabil, no nepamätám si úroveň. Mists of Pandaria na konci MoP som tryhardil až hardcore hral. Bol som v Blood Shadows a s nimi som sundal svoj prvý HC (mythic podľa dnešnej obtiažnosti) Siege of Orgrimmar, čo ma extrémne bavilo. Na WoD som si spravil iba AHEAD of curve-y ale nehardcoreoval som. Na Legione tak isto Ahead of curvy. a teraz na BFA mám Ahead of Curve a 3/8 M uldir. a 7/9 NM BoD.

Prečo Sarcasm Society ? Pretože chcem skúsiť konečne niečo poriadne a ako viem tak u vás je aj známi. A prečo chcem leavnuť svoju terajšiu guildu ? Berú až moc všetko na ľahkú váhu a nič ich nezaujíma.

Ano, poznám niekoho z guildy ale neviem či sa hodí to sem písať. Prišiel som na vás práve od kamoša a preto ho tu nechcem spomenúť aby to nevyzeralo ako nadržiavanie.

Moje UI: https://ibb.co/zGFBDnd (ešte nie je dokončené pretože som práve prešiel na MM a dorábam si aj WA)

Altov mám: Druid tank, Warrior tank ale obaja sú 360 item level.

Čo očakávam ? Od guildy očakávam iba jedno, a to aby brala raid vážne a seriózne. Ponúknuť vám môžem jedine seba a to svoje DPS, svoju snaživosť, pripravenosť na raid, poprípade môžem zbierať pre guildu kvetiny a vyrábať zvitky a flasky (alchemka a inscription), Každý raid beriem vážne a snažím sa dať do neho čo len môžem a byť vždy nekonfliktný.

Ďakujem každému kto si to prečíta :))
Grodysek
 

Re: Prihláška

Příspěvekod Jackicek » pon 28. led 2019 19:13:38

Ahoj, pozeral som tvoju prihlasku a momentalne mame v raide 3 hunterov a z toho vyplyva ze dalsi nam je uplne zbytocny. Jedine ak by si mi preukazal ze si lepsi ako aspon jeden z nich. Pozeral som logy atd a bohuzial to nesiahalo ani na jedneho z toho dovodu z mojej strany prihlasku zamietam.
Jackicek
 

Re: Prihláška

Příspěvekod Návštěvník » pon 28. led 2019 20:04:45

Okkay, Ďakujem za odpoveď :)
Návštěvník
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron