Přihláška

Přihláška

Příspěvekod Czekr » ned 06. led 2019 21:41:52

1.) Race,class,spec,ilvl.
Blood elf, Paladin, Holy, ilvl 379

2.) Link na armory.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... lade/Czekr

3.) Logy, pokud jsou k dispozici.

4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
Vítězslav, 34let, Opava, pracuji v IT(nepracuji na směny, vyhovuje)

5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
Vanilla - guilda Czech Renegades MC,BWL,AQ
TBC - guilda IGNORE(to co zbylo z CzR) - všechny raidy BT jsme vyčistili z půlky a lidi přestali hrát
WOTLK - guilda Remedy a WoW5th Anniversary myslím že jsme se drželi v top 15. Nedali jsme LK na HC 25.
měl jsem vlastní grupu na 10HC 12/12 poskládanou z členů několika guild.
Cata/MoP/WoD - nic extra spíš jsem si to tak proslackoval a hrál jen velmi sporadicky a spíš PvP.
Legion - guilda Night raiders - Antorus 7/11M
BFA - guilda Night raiders/No skill no kill Uldir 2/8M

6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
Hlásil jsem se k vám již minulý datadisk, ale měli jste plno. Teď máte otevřený nábor pro Hpaladina tak to chci zkusit.
Proč opouštím guildy bych asi probral soukromě ať někoho neurazím.

7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Byl jsem pár M+ s členy v minulém datadisku s altem. Plus WoW progress.

8.) Screen tvého UI !
https://imgur.com/a/sfcOLDE

9.) Jaké máš alty ?
Nic co by se dalo vzít do raidu ale můžu oblíct Warlocka, Monka, DK, Huntera stačí říct spec jaký by jste preferovali.

10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
Ryzen r7 1700@3,9Ghz, 16Gb Ram ddr4@3400, GTX1080Ti + 144Hz monitor
1Gb páteřní fiber mého bývalého zaměstnavatele :D

11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
No jsem starej kořen který je zarytý obhájce starých raidu :D který hledá stabilní guildu. V minulosti jsem si vyzkoušel
dělat officíra, CL i RL :D a myslím že mi to i stačilo :D Nemám problém si nastudovat taktiky, kouknout na videa učit se
protože o sobě rozhodně netvrdím že jsem top player:) Jo a jsem dost sarkastický člověk :D :D
Czekr
 

Re: Přihláška

Příspěvekod Battlinoo » pon 07. led 2019 14:54:25

Pamatuju si tě taky z legionu, tím pádem to vypadá, že jsi stabilní hráč který hraje delší dobu. Rozhodně jsem pro TEST raid, máme ted na testu už jednoho paladina ale možná bych se dvoum vubec nebránil a pokud ostatní budou proti tak vyhraje ten lepší :) Za mě přijd ve středu 19:30 a napiš si o inv. ( Můžeš se přidat i dnes 19:30 a na boost run HC .
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron