Přihláška - socialni

Přihláška - socialni

Příspěvekod Klímm » čtv 29. lis 2018 1:51:33

1.) Race,class,spec,ilvl.
- Orc, BM Hunter, 376ilvl

2.) Link na armory.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... Kl%C3%ADmm

3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
- spíše bohužel ne

4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
- Lukáš, 26, Brno, podnikatel s historickým materiálem, pracuji přes den, večer čas mám

5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
- Původně mě kamoš přivedl k wowku na free server Sargeras kde jsme hráli až do jeho "rozpadu" kdy se část vedení serveru vydalo založit server Twinstar kam jsme pak přešli a já tam hrál od začátku TBC až po otevření Icecrownu kdy jsem měl zrovna hodně práce se školou a tak podobně + mě na hraní na twinu hodně odrážel odliv všech lidí co jsem s nimi hrával.
Zhruba po roce odmlky od wowka jsem se vrátil tentokrát na offi server zhruba v půlce Pandarie, původně na straně alliance a na realmu Grim-Batol za mága kterého jsem pak na začátku vyměnil za huntera protože mě už mage tolik nevyhovoval jak kdysi, odkud jsem odešel kvůli slabé aktivitě guildy. Většinou jsem spíše byl jen normal obtížnosti raidu.

6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
- Na vaší guilde se mi líbí že už tu je delší dobu a zdá se že býváte hodně aktivní ve hře a podle jiných přihlášek co jsem četl vypadáte jako fajn, rozumnej kolektiv.
Z předešlé guildy jsem odešel kvůli hodně slabé neaktivitě a i když jsem tam byl hodně let tak jsem se poslední dobou spíše cítil že tam nepatřím.

7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
- Bohužel neznám, na vaši guildu jsem přišel přes wowprogress

8.) Screen tvého UI !
- Jde spíše o sociální přihlášku, ale pokud byste chtěli, mohu dodat.

9.) Jaké máš alty ?
- Altů mám hodně ale na max lvlu momentálně jen druhého huntera a paladina u alliance se kterým jen farmím mounty atd.

10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
- Intel(R) Core (TM) i7-8700 CPU @ 3.20 GHz (12CPUs), ~3.2GHz
Koupený před pár měsíci takže zatím bezproblémové, 100fps, při velkém zatížení s otevřeným prohlížečem je to někdy kolem 60fps min., internet na 99% zatím bezproblémový.

11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
- Hlásím se spíše jako sociál spíše z důvodu že hardcore raidování nemám moc oblíbené, na wotlku jsem hodně raidoval i hc mody v Ulduaru ale spíše mě na tom nejvíc bavil ten kolektiv. Normal/Heroic asi není problém ale mythic bych spíše vynechal.
Nejvíc mě baví m+ což bez guildy je špatné a hodně mě baví pvp, krom arén ale to spíš že neumím arena taktiky.
Očekávám tedy pohodovou partu lidí kteří hrají i mimo raidy a pokud nejlépe tak v guildě zůstat i na další roky.
Můžu nabídnout loajalitu, lepší znalost hry, slušné a pohodové chování a většinou dobrou náladu a samozřejmě kdyby někdo potřeboval s něčím pomoct nebo poradit.
+ pokud by někdo chtěl poradit ohledně sběratelství, jsem k službám :)
Klímm
 

Re: Přihláška - socialni

Příspěvekod getrektsmallson » ned 02. pro 2018 2:26:26

Cau, mas zajem jen o HC, tak nevidim duvod proc te nevzit jako frienda, zaciname i s mythic alt runem, coz je asi 2 hodinovy chill jednou za tyden, kde se muzes teoreticky taky pridat. Proc by ne, napis si ve hre o invite.
getrektsmallson
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

cron