Torpédo - retri paladin

Torpédo - retri paladin

Příspěvekod Torpedo » sob 15. zář 2018 14:06:56

1) Belf, paladin, retri/prot, 355-361
2) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... kthul/Torpédo
3.) není co logovat
4.) Petr, 20, Žatec, student UNOB - FVT (voj.z pov.), raid time zatím vyhovuje, pokud nenastane nečekaná změna v rozvrhu
5.) Díky tátovi od 6 let, takže od počátku
Vanila,WOTLK,Cata bez moudrosti z hraní
Cata na freečku - TOTFW,BOT, BWD, Firelandy blizzlike
WOD - Blackhand HC + 3 Mythic, Citadela po Gorefienda (celé v casual guildě na Thunderhornu); pauza
Legion - začátek EN v casual guildě, přesun do SAVIORS - Cutting Edge Xavius
Raid leadrování nightholdu, ignorantské vedení guildy, přestup při 6/10 do Stones - Cutting Edge Helya a Guldan
Nerf retri paladinů a nepoužitelnost prot paladnů na TOS - přesun na ali do Eternal Shadows - 7/9 M ; pauza (maturita, příjmačky, výcvik)
Nynější hledaní pozice … Největší úspěch - rank 1 prot paladin z pohledu healu i dmg na nightholdu na realmu drakthul
Rank 19 retri paladin v Evropě na mythic + před koncem hraní
6.) Jediná semi-HC guilda s vyhovujícím raidtimem co nemá 3 zadky paladinů;guilda ve které jsem je nějaká která mě random invitnula na projití alespoň normalu
7.) wowprogress
8.) https://ctrlv.cz/6Hdb
9.) žádné, nehraju alty dokud není extrémní nuda nebo potřeba .. Vždy všechno vyexpím a vygearuji do max 14 dnů když je potřeba, ovládám všechny classy ve hře
10.) Nový notebook lenovo ideapad 720; internet těžko říct jaký bude na kolejích, pokud by byl problém zařídím si neomezená mobilní data
11.) Očekávám pohodovou partu která hledá řešení problémů a chce posouvat svůj progress dále... Nabídnout mohu své zkušenosti eventulně výbornou schopnost raid leadrování / shot callování.
Torpedo
 

Re: Torpédo - retri paladin

Příspěvekod Battlinoo » pát 21. zář 2018 15:19:36

Ahoj, upřímě nevím co s tebou, asi bych tě vzal někdy na test, ale nevím jak moc chci dalšího meleeka, retrinu mám sice jen jednu ale kvatliních mele až až :) zkus se ozvat příští středu v 19:30 na Battlinoo, pokud bude místo vzali bychom tě na test raid.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

cron