el Priesto

el Priesto

Příspěvekod Aca » stř 12. zář 2018 8:03:50

1.
undead el Priesto ktory dojde na kazdu party s disco gulou.) sekundarne shadow, il340
2.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... l/Acabobla
3.
neni co postovat zo sucasneho kontentu
4.
Aca 29 Poprad, robim v statnej sprave SR
5.
hraval som primarne RIFT od jeho spustenia 5 rokov kazdy bozi den bez nadsadzky xD bol som student takze hard-core raider, neskor aj ako RL v medzinarodnej guilde, sme sli ako raideri za kvalitnejsimi runmi a 2 roky v medzinarodnej uuf najlepsi cas co som stravil inGame, hra vyzerala uzasne, class/roles system vynikajuci a partia numero uno co bude uz v akejkolvek dalsej mmorpg tazko prekonavat. Hra sla do kitek a skusali sme nastup sem v Draenore, neskor v Legii kratku dobu povedzme 1/4roka
6.
paci sa mi nazov guildy :D
7.
nikoho nepoznam, hladal som si na webe moznosti kde by som mohol skusit sa udomacnit, hrat solo ma velmi nebavi to si radsej skocim sadnut do bordelu xD
8.
som oldschool nech v ui je co najmenej zasahov do original vizualu hry. Pouzivam len details a kuiNameplates
9.
mam este 120tku warra tusim iL325 a 110tky z legie dh lock hunter ale na sucasny kontent kolko je farmenia a kedze casu na hranie je menej abyvsom ako tak drzal krok hravam primarne maina kedze vzdy je do coho udret heh
10.
hravam na NB MSI kedze dost sa presuvam, latency 25-40, fps 40-60
11.
Hlavne gro je pre mna pohodova partia ludi s ktorymi hrajem ci sa bavim na TS, takze komunita.. beriem to ako zrelaxovanie po narocnom dni, kedze podstatou hry je sa zabavit tak to aj beriem nie ako druhu robotu ci dalsi zivot ako za mlada :D Raidy uz tak netryhardim ale samozrejme inv neodmietnem. Celkom ma chytil 5man dungeon runs, BGs a samozrejme kto nemiluje robit WQ predsa :D co mozem priniest, hmm karpalne tunely na rukach ked budem mastit cez dovolenku od rana do noci :D

Peace,
Aca
Aca
 

Re: el Priesto

Příspěvekod Battlinoo » sob 15. zář 2018 13:02:03

Napiš mi in game, až se potkáme.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků

cron