Prihlaska-Hjudy

Prihlaska-Hjudy

Příspěvekod Hjudy_ » pon 03. zář 2018 9:27:03

1.) Race,class,spec,ilvl.
Blood Elf , Paladin, Retribution, 339ilv.

2.) Link na armory.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... lade/hjudy

3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
Logy bohužiaľ nemám.

4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
Volám sa Gabiel, mám 21 rokov, pochádzam z Pezinka (Slovensko), pracovnú dobu mám Po-Pia od 6-8 do 15-16.
Raid time je pre mňa ideálny, takže by som vedel byť skoro na každom raide.

5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
Tak wow som začal hrávať ešte na BC ne free servery, potom som prešiel na WOTL na Defender free server, kde som dlhšiu dobu hrával a aktívne raidoval.
Tam som prvy krát progresoval raidy, síce to tam nefungovalo na 100% ale aj to mi stačilo.
Neskôr čo vyšlo Cata tak som sa presunul na Monster wow kde som hral od začiatku, hlavne som tam raidoval.
Potom som rozmýšľal že skúsim offik, tak som si ho kúpil a začal som hrávať na Pande.
Čo som zistil že je to úplne niečo iné ako free servery.
Od vtedy som už na žiadnom free servery nevydržal viac ako týždeň :D
Ale skorej na tej Pande som skúšal classy, ktorá by ma najviac bavila. A ešte som nepoznal ako je to z CZ/SK komunitou, tak som tam moc neraidoval.
Na Dreanore som mal dlhšiu pauzu, a to som začal hrávať až ku koncu datadisku.
Aktívne som začal hrávať až na Legione, kde som bol aj v guilde čo sme progresovali, síce sme neboli najlepšia guilda, ale mytchic sme progresovali.
Mňa na tom hlavne bavilo že sme progressovali raidy, a každým dňom sme sa zlepšovali.
Len ku koncu legionu sa nám guilda rozpadla lebo vedenie chcelo lepší progress tak šli k guilde čo bola od nás lepšia.
Tak som si povedal že už si počkám na BOA a skúsim si nájsť dobrú guildu kde by som mohol hneď od začiatku všetko progressovať.

6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
Sarcasm Society som si našiel na wowprogrese, kde som hlavne pozeral na raid time, aby som vedel byť čo najaktívnejší v guilde.
Lebo nechcem byť v guilde kde by som bol zbytočný, alebo by mi to nevychádzalo dňovo.
A vy ste sa mi zapáčili že nieste hardcore guilda čo potrebuje človeka aby sedel v kuse za PC, aby zabudol na svoj život.
Tak som si povedal že skúsim tu a budem dúfať že tam bude super partia s ktorou sa zabavím a budeme spolu porgresssovať.
Ako som už pásal tak minulá guilda sa nám rozpadla a tak som chcel skúsiť nový štart na BOA.

7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Nepoznám nikoho.

8.) Screen tvého UI !
https://ctrlv.cz/hbMM

9.) Jaké máš alty ?
Na altovy sa ešte pracuje kedže je nový datadisk a hlavne sa sustredujem na Maina, ale chcem spraviť Druida Tank/Restro.

10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu
Počítač mám rok starý mam GTX 1060 6gb, i5-6600k, 16GB DDR4 3200mhz, ASUS MAXIMUS VIII HERO (MB).
FPS stabilne 100, internet mám ud UPC 300/20.

11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
Hľadám hlavne guildu s dobrou partiou s ktorými sa dá aj pokecať, vedia pomôcť, a nezačnú hneď kritizovať keď človek niečo nevie, vždy pomôžem keď budem vedieť.
Rád progressujem, aj keď sa náhodou zasekneme dlhšiu dobu na bossovi, tak to nikdy nevzdávam a som tam až do samého konca.
Je na mňa spoľah, až sa dohodneme na určitý čas napríklad mimo RT, že chceme niečo dokázať, progressovať, tak vždy prídem.
Nie som ten človek čo sa potom vyhovára že sa nedalo, ale proste budem tam.
Hjudy_
 

Re: Prihlaska-Hjudy

Příspěvekod Battlinoo » pon 03. zář 2018 22:45:54

Ahoj, vzhledem k tomu jak máme teď rooster plný a k tomu, že podle přihlášky nemáš moc zkušeností s mythic raidingem a my se ted pokouším zaměřit trochu víc hardocre, tak to u nás bohužel spíš nedopadne, vše by se odvíjelo od prvního týdne v raidu, ale ten týden by ses do raidu určitě nedostal, musel by sis na šanci počkat a nemůžu s určitostí říct jak dlouho. Tolik asi od mě, jestli bys to chtěl vyzkoušet je to na tobě, já ti bohužel nic neslíbím.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Prihlaska-Hjudy

Příspěvekod Návštěvník » pon 03. zář 2018 23:03:31

Tak ja by som bol rád za šancu, aj keby som čakal dlhšiu dobu.
Návštěvník
 

Re: Prihlaska-Hjudy

Příspěvekod Battlinoo » úte 04. zář 2018 20:34:48

Tak si napiš in game o inv.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

cron