prihlaska paladin

prihlaska paladin

Příspěvekod freezewithme » stř 22. srp 2018 21:29:44

1.) Race,class,spec,ilvl.
Paladin, BE, hledam raid, který si rekne co odeme chce hrat, preferuji Holy, ale top tier progress jsem si uzil v kazdem specu.
2.) Link na armory.
sorry, koukal jsem se, ze armory neexistuje, tak jsem trosku confused jak to poslat.
3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
4-5 let inactive, mozna bych nekde něco historicky vyhrabal
4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
Tomas, 28, Praha
5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
Vanila-tbc - Envy
TBC-WOTLK - impiks,seekers of elune, deepthunder,BD
WOTLK-CATA - BD
CATA - raiding rainbows
Po cata stop, par tydnu,mesicu jsem pomahal nejakym guildam s obcasnym hranim - pandy a podle me nic dalsiho

6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
BD se rozpadlo - pro vas asi není novinka, pro me ano :D
neznam uz bohužel lidi se kterými jsem drive hraval,tak jsem proste tipnul Vasi guildu, promluvil si s Batlinem a vypadal jako rozumny clovek.
7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Wowprogress
8.) Screen tvého UI !
po tech letech ještě budu muset dat dohromady

9.) Jaké máš alty ?
cokoliv budete chtit doexpit.
10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu …
včera jsem predobjednal RTX 2080 :D
11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
zkusenosti,snahu,hrace co chce progressovat, zazil si 7/7 progress s wipovanim a bezmoci od rana do vecera
V případě, že chcete, aby vaše přihláška nebyla zveřejněna na našem foru z důvodu ochrany vyhazovu ze současné guildy, uveďte to prosím hned na začátek přihlášky.
freezewithme
 

Re: prihlaska paladin

Příspěvekod Battlinoo » čtv 23. srp 2018 16:32:44

Jsem pro, trochu jsme se bavili, nejlepší by aktuálně pro nás bylo asi retri, ale razím pravidlo lepší se prosadí, takže pokdu se věříš na healera a chtěl bys ho hrát radši tak je to na tobě. Napiš si o invite.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků

cron