Přihláška - mage

Přihláška - mage

Příspěvekod Adrasteia » ned 22. črc 2018 23:01:39

1.) Race,class,spec,ilvl.// troll, frost/fire mage
2.) Link na armory. // U mě jě to složitejší, když jsem Legion proflákala, ale dám link na locka, kde mám nejvíc odraidováno a byl to dlouho dobu muj main. https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... %C3%A1/pve
3.) Logy, pokud jsou k dispozici.// bohužel nemám
4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.// Vendula, 26, Ostrava, administrativa, takze raid time v pohodě.
5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.// Hraju od Cata, ale raidovat jsem začla az v Pandárii na konci SoO HC, v Draenoru jsme progresovali mythic, ale v půlce progresu hodne lidí přestalo hrát a od té doby se tak nějak potloukám a nevím co se svým životem. :)))
6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?// Libí se mi raid time a progres , který berete v klidu a v pohodě :) Guildu nemám žádnou.
7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?// neznám , projížděla jsem wowprogres
8.) Screen tvého UI ! https://imgur.com/a/pDvDlJC
9.) Jaké máš alty? // mám locka, huntu, shamu, ale na DT nejsou moc vymazlení, hrála jsem skoro celý Legion na Draenoru ale hodně casuálně a s pauzama. :D
10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...// internet stabilni, počitač mi wowko utáhne v klidu a fps okolo 40+
11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést? // Snažit se dosáhnout co nejvyššího progresu, ale zase ne žádné drama, prostě tak, jak píšete na wowprogresse v pohodě a klídku. Jsem člověk co je pro každou kravinu, něco jsem ve wowku už nahrála,takže mám i zkušenosti, nejsem zelenáč. :)
Adrasteia
 

Re: Přihláška - mage

Příspěvekod Battlinoo » pon 23. črc 2018 20:18:50

Ahoj, rozhodně jsem pro zkoušku, a uvidí se co v kom na BFA bude :) Napiš si o invite :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

cron