Merix Unholy Dk - Accepted

Merix Unholy Dk - Accepted

Příspěvekod Merix » čtv 26. říj 2017 22:32:34

1.) Blood Elf, Death Knight, Unholy , 931;
2.) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... thul/merix
3.) https://www.warcraftlogs.com/character/ ... thul/merix
4.) Jakub, 23 rokov, Kuchár, pracujem na smeny, vetšinou Pondelok,Utorok,Piatok.Sobota, zbylé dni mám volno, občas sa stane, že nemá kto pracovať tak samozrejme ho musím zastúpiť ale to sa stáva málokedy, slobodný, rád pijem rum a čítam knihy, bývam sám
5.) Tak wow-ko som začal hrať cca v 8 triede, na TBC ešte Twinstar kúsok predtým ako vychádzal na offi wotlk. Na twine som si odraidoval celý wotlk a kúsok s Cata keď som prešiel na Offi pár dní pred Pandariou na ktorej som to moc nehrotil vetšina normal raidy, žiadne HC, na Warlordoch som už začal trocha hrať inú hru a snažil sa trocha progresovať etc, ale nemal som moc času kvoli práci a musel som sa uspokojiť s priemernými guildami, čo sme chodili Normal,HC a sem tam pokus o Mythic, momentálne na Legione som strávil vetšinu času v Guilde Legacy of Eternity v ktorej sme dali Emerald Full na Cutting Edge, Nighthold 7/10 Mythic, ToS-ko sme dali HC, momentálne mám 3/9 mythic a snažím sa posunúť ďalej kedže mám na viac, ako na lfr pug bossov
6.) V prvom rade, preto že vetšina spoluhráčov, čo aj teraz trávim stále snimi čas z LEgacy of Eternity sú uvás (Alkye,Seba,Yolowski,Endan,Exzot,Pyralog,Rochelle), samozrejme som odnich na TS počul, že je to úplne niečo iné, ako to včom som a mal by som to skúsiť. Momentálne som v guilde Embark, nemal som guildu dal som im šancu, možno to nebude až tak zlé ako som počul, ale sklamali moje očakávanie, netvrdím že som top hráč, ale isto mám na viac než dokola wipovať na sestrách kvoli tomu, že ludia nevedia uhýbat ani po 45 wipoch glave storme a podobným krásnym mechanikám. Necítim tam žiadny chtíč potom, aby sa posunuli.
7.) Ako som písal v 6 bode.
8.) https://ctrlv.cz/4aQo
9.) Resto šaman Merixko, 925 gear, ale moc ho nehrávam, momentálne gearujem Brewmaster monka, ktorý ma začal baviť
10.) Intel Core i5 6600 3.30ghz, 8gb Ram, 980 GTX Geforce, SSD, pri mythicu na bossoch stabilne 60+ fps, internet momentálne slabši, ale nelaguje, do mesiaca by sme mali prejsť na optiku čiže to bude o niečom inom
11.) Osobne očakávam koniec ToS-ka aspon 7/9, samozrejme aj kolektív kedže som socialny tvor, na raide trocha tej vážnosti a zdravého hrotenia, treba veci robiť na 100% samozrejme, kedže vpráci robím aj manažment zamestnancov tak musím byť príkladom, osobne sa charakterizujem ako spolahlivý človek, sebestačný, improvizovanie mi ide horšie stres predsa není sranda a zachovať si chladnú hlavu je umenie, ktoré ale začínam zvládať prax robí majstra predsa, ale predsa sú situácie kedy sa neviem dostatočne rychlo adaptovať samozrejme niečo čo príde nečakane a v rychlosti. Ako hráš by som sa zaradil do vyššej skupiny nad priemer, predsa len nemal som moc šancí raidovať medzi lepšou vrstvou takže musím sa ostrielať.

To je asi všetko hádam som nič nezabudol.
Merix
 

Re: Merix Unholy Dk

Příspěvekod Battlinoo » pát 27. říj 2017 21:52:29

Rozhodně pro. Napiš in game domluvíme podrobnosti. :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron