Arms/fury - warr

Arms/fury - warr

Příspěvekod Oggyn - přijat trial » sob 09. zář 2017 18:38:31

Ahoj :)

1) Orc, warr, arms (fury dle potřeby), ilvl 927/929 záleží na aoe nebo single
2) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... thul/oggyn
3) https://www.warcraftlogs.com/character/ ... thul/oggyn koukněte spíš třeba na nighthold to eště guilda celkem fungovala a nemusel sem pugovat ;)
4) Snad všichni kromě manželky a rodiny mi říkají oggyn, je mi 23 let a RT mi vyhovuje.
5) Hrát sem začal na vanille, tenkrát na serveru planet klendathu.( ve 13 letech sem si ofik nemohl dovolit :D) šlo spíš o zábavu při hraní. Byl sem rád že sem doexpil.
Na tbc jsem přešel na jiné freečko a začal jsem i raidovat.
Před příchodem icc jsem se přesunul na ofik a začal sem raiduvat s guildou "horde butchers" žádnej cool progress to nebyl. Přišel cataclysm a já se dost přeorientoval na pvp v guildě "remedy".
Před příchodem DS sem se přidal ke guildě "Fallen raiders" kde jsem se opět zapojil do pve na DT sme byli střídavě od 13-7 místa následoal rozpad guildy a tak jsem přešel do "ladies first", kde jsem zůstal zbytek Cata.
Při příchodu Mopka jsem dostal nabídku od guildy tangled wire a přešel jsem k nim. Po doexpení jsem odprogressoval pár bossů a zjistil sem, že mopko je shit. Našel jsem free server blizzlike (wotlk) a hrál jsem tam. Další přesun byl na nostalrius kde jsem hrál v guildě "INSOMNIA" a krátce "NOPE" na serveru jsem byl 8mej nejlepší warr (dps)
No a teď jsem tu po skončení nostalriusu sem si řekl že dám šanci legionu (zkoušel sem i wod ale byl to shit jak pandy).
.. fuj musim ten román někam uložit.. kdybych to nedejbože smazal.. psát to znovu tak se zastřelim :D
7) Nikoho od Vás asi neznám, alespoň nicky mi nic neříkají. Mate hezký macro :)
8) https://imgur.com/sqvwbc2 nic moc :)
9) 110tku mám mága, ale nejsem hráč co by měl hodně altů soustředim se na 200% na maina.
10) Pc mám solidní a připojení perfektní.. S fps problém nemám ale občas mám dlouho loading scereen.
11) Nerad měním guildu a když už tak na tom musí moje současná guilda fakt blbě (nemyslim pregress ale spíš odchod lidí co sem měl rád atd) můžu Vám přinést řekl bych kvalitního a hlavně loajálního hráče.

Snad to bude stačit. rád odpovím na jakýkoliv dotaz nebo dojdu na TS

S pozdravem Oggyn
Naposledy upravil Oggyn - přijat trial dne čtv 14. zář 2017 21:55:38, celkově upraveno 1
Důvod: přijat trial
Oggyn - přijat trial
 

Re: Arms/fury - warr

Příspěvekod Towy » sob 09. zář 2017 23:09:45

Ahoj,
v guildě je to momentálně tak, že jeden warr hraje aktivně a jeden směnuje a dpsek máme relativně hodně, ale občas se nesejdem, takže nějaká rezerva by se určitě hodila, zvlášť warr dokud bude na sim dps o takovej vlak vepředu. Zaslechl jsem, že chceš mít v guildě stabilní místo, což si myslim, že ti zaručit nemůžeme a musíš počítat s tím, že pravděpodobně první progress raidy budeš sedět a budeš si muset vybojovat místo..Musíš sám uznat, že nejsi momentálně připraven naskočit do mythic progressu a ani mythic zkušenosti pro tebe nehovoří, i když heroic KJ je relativně dobrý, že máš zabitý.. Já sám jsem do guildy přicházel, že se nejspíše neprosadím a povedlo se, takže to ale neni úplně nereálné, že bys časem mohl mít to stabilní místo.
V logách se u warriora 100% nevyznám, ale nevypadá to úplně super, avšak pokud budeš poctivě chodit a neleavneš po nagearování, jako většina co se u nás a asi jinde v guildách otočí, tak není problém ti dát gear během pár týdnů, a že ti kdyžtak nothe nebo warson poradí.
Další plus, je že si Zkrčka potěšil s pochválením macra :D
V neposlední řadě, pokud chceš k nám do guildy, tak se budeš muset focusnout aspoň na jednoho alta, aby si měl na úrovni aspoň 80% svého maina, protože se plánujou split runy.. Takže soustředění 200% na maina aktuálně stačit nebude a byli bychom radši za 120% maina a 80% alta.

Abych to shrnul, pokud přijmeš svojí roli, budeš na sobě pracovat a budeš hrát alta, tak za mě Pro na test run. :)
Towy
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 28. pro 2016 17:52:36

Re: Arms/fury - warr

Příspěvekod oggyn » ned 10. zář 2017 11:03:42

Jojo s tím místem to je mi jasný.. bylo to myšleno spíš tak, abych nebyl doslova "náhraďák". Dost guild to tak má že, jsou parta kámošů která prostě chodí a když někdo vypadne povolá se náhraďák. Oto bych zájem neměl stačí dostat tu šanci :) a s tím už se poperu sám. ;)

Co se týče progressu a mythicu s tebou určitě souhlasím, zkušenosti nemám. Upřímně sem rád že mám zabitého KJ, strávil sem celej srpen v nemocnici a za dobu co sem byl pryč se guilda nikam dál neposunula naopak. momentálně odejdu s pugem pár bosů na HC a na normál. (jen ty kde mi něco padá víte jaký to občas s pugem je)

Jinak cose týče logů jak sem říkal na ty moc nekoukejte.. neměnim talenty ani trinkety podle bose atd.. nemám k tomu důvod když chodim s pugem. Jinak warriora mám celkem v malíčku troufnu si tvrdit(radu vždycky uvítám ale). prravda je, že mi včera konečně padla legendary head (bis) takže se mi celkem mění pár věcí ale to dám během dneška do pořádku :)

S tím aletem nemám problém, když to bude třeba alta udělám stačí říct co vyexpit. Warra mám jako maina už od chvíle co sem se poprvé lognul do hry takže mi bude trvat dýl než se za alta naučím.

Nemám problém s ničím co požadujete a budu rád, když mě vemete na nějaký ten test run :)
oggyn
 

Re: Arms/fury - warr

Příspěvekod Kellei » ned 10. zář 2017 17:30:27

Dá sa tu toho veľa napísať, ale až cez encounter sa ukáže čo a ako, takže by som sa rád na teba pozrel na test raide.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kellei
 
Příspěvky: 21
Registrován: ned 18. říj 2015 12:30:54

Re: Arms/fury - warr

Příspěvekod zkrcek » ned 10. zář 2017 17:35:06

Jsem PRO test raid --> ve středu 19:30 si napiš o inv na nick "zkr"
zkrcek
 

Re: Arms/fury - warr

Příspěvekod Amant » ned 10. zář 2017 17:42:03

ahoj
stejně jako u předchozí přihlášky Test Raid pak se vyjádřim
Amant
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků

cron