Přihláška Ele Shaman - lock

Přihláška Ele Shaman - lock

Příspěvekod Urzu » pát 14. črc 2017 0:19:00

1.) Race,class,spec,ilvl.
Orc, shaman, ele 921atm. (možná brzy swap na taurena)

2.) Link na armory.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... kthul/urzu

3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
https://www.warcraftlogs.com/character/eu/drakthul/urzu

4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
Tomáš, 24let, České Budějovice, konzultant výroby nechutně předražených kuchyní na míru, RT vyhovuje absolutně je to právě důvod proč se k Vám hlásím

Další info: Hrotič, workoholik, do všeho jdu na 100% jinak si to nedovedu užít

5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
TBC až Cata na free, mystiq pak twinstar Fullclear všeho (na cata jsem přešel na WoD)

Offi od WoD, na začáku aliance PVP raidování začalo na HFC kde jsem měl krom posledních dvou myth clear pak EN 4/7Myht celou dobu od TBC jsem hrál za ferala/Guardiana od NH 7/10Myth pak za Ele shamana

6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
Sacrasm Society hlavně kvůli raid time ( je to k nevíře ale hodně guild raiduje pátky a čtvrtky kdy mam prostě jiný program takže jsem primárně hledal guildu s RT st,po,ne )

Guildu neopouštím rád ale důvodem je že polovina main raidu leavnula guildu potom co jejich kamarád nedostal item který chtěl takže už nás není na raidy dost.

7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Neznám, prostě jsem psal různě lidem v Dalaranu jestli berou a jaký maji Raid time a vy jste vyšli nejlíp :)

8.) Screen tvého UI !
Dopostnu pouze na požádání pokud by nebyla jiná cesta předem se omlouvám pokud je nějak extrémně podstatný

9.) Jaké máš alty ?
V současnosti ferala, nemám čas ho hrát, Legion konec konců není moc alt friendly

10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
MSI GE62 7RE-860CZ Apache Pro strýček google Vám pomůže najít přesnější údaje


11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?

Takže, co očekávám? Víte, vlastně nemám očekávání, jsem prostě jen hráč co chce guildu s kterou může pravidelně raidovat ve dench kdy na to má čas a kdy mu WoWko nebude narušovat jeho osobní život, přinést můžu člověka co se umí chovat a přizpůsobit, co je připravený na všechno a sere ho když něco nedává nebo nechápe.

Rovnou Vám řeknu že oproti minulosti hrotim spíš věci pro svuj vlastní úspěch a dobrej pocit než že bych měl potřebu lidi poučovat nebo masturbovat nad recountem, na TS moc nemluvím pokud to mechanika bose nevyžaduje, když už promluvím tak jen proto že se zrovna po 10té wiplo na to že healer co dostává každý pull dva combat ressy řekne že on to neposral (takovýho člověka verbalně znásilnim), po raidu nebo v M+ jsem si myslim dost komunikativní a rád si popovídám o čemkoli od theorycraftu we wowku až po všemožný důvody proč nenávidět Despacito nebo jestli jsou vafle lepší s teplym banánem nebo nez něj.

To bude asi všechno, jakékoli další otázky rád zodpovím.

Urzu
Urzu
 

Re: Přihláška Ele Shaman

Příspěvekod jednou » pon 17. črc 2017 8:27:07

Pěkně napsané. Navíc přes prázdniny kdy je málo lidí tak se každý hodí.
Já jsem pro.
jednou
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 20. pro 2016 14:52:34

Re: Přihláška Ele Shaman

Příspěvekod MalyBuba » úte 18. črc 2017 18:29:57

Ahoj, jsem PRO přijetí, jen RL teď máme do soboty na dovolené, tak si budeš muset počkat na jeho vyjádření.
Obrázek
Uživatelský avatar
MalyBuba
Administrátor
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. zář 2014 11:15:31

Re: Přihláška Ele Shaman

Příspěvekod zkrcek » čtv 20. črc 2017 16:48:08

S GuM jsem mluvil, jelikož jsi Rdps, tak spadáš na mne. Ve čtvrtek test raid HC ! v 7:30pm si napiš o inv na "zkr" ahoj
zkrcek
 

Re: Přihláška Ele Shaman

Příspěvekod zkrcek » čtv 20. črc 2017 16:50:10

Omlouvám se byl jsem teď 3 dny bez internetu nemohl jsem odepsat. Snad si toho všimneš. Budu ti psát na tvůj nick in game!
zkrcek
 

Re: Přihláška Ele Shaman

Příspěvekod Návštěvník » sob 22. črc 2017 2:50:55

Ahoj, čtvrtky jak už jsem psal v přihlášce bohužel nemůžu.

Tak třeba najdete místo na jiný raid :)
Návštěvník
 

Re: Přihláška Ele Shaman

Příspěvekod Urzu » sob 29. črc 2017 20:19:30

Ahoj,

Hele možná trochu rýpu ale sleduje to forum někdo? Asi by měl když po lidech chcete aby psali přihlášky.

Určitě by mi pomohla nějaká reakce co a jak dál ať vim jesli se hlásit i jinam protože sám raidovat uplně nemůžu že?

Tak předem děkuji za reakci snad se někam pohneme, čekat tři ID na pozvánku na test raid mi příde dost.

Urzu
Urzu
 

Re: Přihláška Ele Shaman

Příspěvekod zkrcek » ned 30. črc 2017 23:20:30

Omlouvám se teď se řešil sraz guildovní, byli jsme na srazu. Snažil jsem se ti vždy psát počas raidu zda tě zastihnu, vždy jsem nezastihl.. Jak píšeš čtvrtek nemužeš, kde je většinou test raid. Kažpopádně vyzkoušíme tě v jiný den ve středu v půl 8 si napiš na nick "zkr"

Ještě jednou se omlouvám!,.
zkrcek
 

Re: Přihláška Ele Shaman

Příspěvekod Amant » čtv 10. srp 2017 2:23:25

Bylo by fajn sem něco napsat od offic , zřejmě už guildu má tak bych to hodil locked......
Amant
 

Re: Přihláška Ele Shaman

Příspěvekod zkrcek » čtv 10. srp 2017 19:19:50

Amant - Domlouváme se whispama, člověk odjel do ciziny pracovně víme o tom. Čili se to stále řeší.
zkrcek
 

Další

Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron