GummyBear - Holy Paladin ACCEPTED

GummyBear - Holy Paladin ACCEPTED

Příspěvekod GummyBear » čtv 18. kvě 2017 22:05:52

1.)Od wotlk mainím paladina. Na ofi sem začal hrát až od pand. Na WoDku jsem mainil prota 10/13, teďka jedu holynu, ale nedávno jsem switchnul. ilvl 903, ještě mi chybí pár bisovek (L neck :( ).
2.) https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... thul/gummyßear
3.) bohužel nemám, nelogoval jsem, nikdy jsem nechtěl archivovat.
4.) Jmenuju se Adam, je mi 23. Šťastně pracující. Z her miluju rpg, jinak se nebráním ani FPS jako overwatch atp. Hraju fotbal, už jen rekreačně a jinak mám rád i klasickej českej sport a to posilku v hospodě :D
5.) WoW hraju už 10 let. Začínal sem na freečkách (omg wtf, já vím). Nejaktivněji sem hrál na TBC a wotlk. Potom až WoD a legion. Na WoD jsem hrál za začínající guildu, ale hrávali jsme hráči ze Stones atp. Na začátku Legionu jsem působil ve Stones, ale kvůli času jsem guildu opustil (jinak skvělá parta lidí ;) ).
6.) Vím, že tu špatný lidi nenajdu :D Tuto guildu opouštím, protože jsem chtěl zkusit pvp, ale prostě nikdy mě to nebavilo a asi ani bavit nebude.
7.) Neznám. Vaši guildu znám jenom z worldu,
8.) https://ctrlv.cz/OLLB ten haste sem ještě nezměnil :D
9.) Legion je pro mě časově náročný, co se týká pve contentu. Čas jsem tenhle datadisk měl zatím jenom na paladina ale od 7.2.5 plánuju alta boomkina.
10.) Nvidia gtx 970. Intel core i5-6500 3.2GHz. RAM 16GB. SSD disky. Rozlišení 1920x1080. FPS stálých 60fps i v raidech s antialiasingem x4. FPS většinou v pohodě, někdy když si v rozvodně hrajou na elektrikáře tak to hapruje, ale jinak stabilní internet
11.) Ve WoW hledám kvalitní guildu na progress. Chci se zlepšovat a chci se zlepšovat ve skvělý komunitě. Jsem komunikativní a pro každou blbost :D Holynu pořád ještě dostávám do ruky, ale myslím, že se správnýma lidma to pude o dost líp :) S WoW v dohledné době skončit nehodlám, na WoW mám teď času dost, mohl bych být na většině raidů (člověk nikdy neví co se stane).
GummyBear
 

Re: GummyBear - Holy Paladin

Příspěvekod Battlinoo » sob 20. kvě 2017 13:17:42

Ahoj, mám smíšené pocity z toho, progres mythicu 0, další věcí je, že holy paladina máme a otázka místa pro healera nevím no .. Rád bych tě viděl na HC přijď ve čtvrtek 19:30 a napiš si na Bottlino o inv. Prosím o vyjádření ostatních :)
+ výhoda, že hraješ dlouho
+ doplnuju logy co jsem na tebe vyštrachal
https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/8342403/11#metric=dps
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: GummyBear - Holy Paladin

Příspěvekod Gummybear » pát 02. čer 2017 8:59:33

Verdikt asi vím, jenom bych si to chtěl ověřit. Bylo mi řečeno že na foru se vše dozvím jenom po 14ti dnech už to docela trvá. Dík za odpověd
Gummybear
 

Re: GummyBear - Holy Paladin

Příspěvekod Battlinoo » pát 02. čer 2017 21:34:48

Ahoj, promiiň za spoždění. Jo Verdikt asi vážně víš, aktuálně by ses do myth grupy nedostal. Takže by to byla otázka budoucnosti a to asi jen v případě, že někdo ze současných raiderů vypadne, nebo případné HC ToS. Víc bych nabídnout nemohlm z toho důvodu NEPŘIJAT, kdyby ti to stačilo, což si myslím, že ne, klidně napiš :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: GummyBear - Holy Paladin

Příspěvekod Battlinoo » pát 09. čer 2017 18:35:44

Po dohodě nakonec PŘIJAT :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron