Přihláška - Elemental Shaman - DECLINED

Přihláška - Elemental Shaman - DECLINED

Příspěvekod ÍweÍwe » ned 09. dub 2017 23:52:02

1) Troll, shaman, elemental, 904 (aktuálně mám char na alianci, ale po převedení charu na hordu zvolím trolla)

2) Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Íwe/simple

3) Logy: https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 237/latest

4) Jmenuji se Šimon, je mi 17 let a bydlím v Třeboni (Jižní Čechy, nedaleko Českých Budějovic). Jsem student, takže RT mi vyhovuje a jsem schopný mít vysoké procento účasti na raidech.

5) WoW hraji už přes 6 let. Začínal jsem na freečkách jako je twinstar, atp. (ale to je samozřejmě naprosto něco jiného než offík a myslím si, že to není třeba nijak více rozebírat). Offík jsem si zaplatil až s příchodem WoDka a prakticky celý datadisk jsem hrával PvP. S PvE jsem začal až na Legionu, kde je můj aktuální progress 7/7m 2/3m a 4/10m.

6) Moje aktuální guilda je "Bratrstvo Oceli" kde nevidím nijak velkou budoucnost. Každý raid za raidem je stále na horší a horší úrovni. Pro vaší guildu jsem se rozhodl hlavně na základě logů a vyhovujícího RT a chtěl bych se dostat trošku dál, bez nějakého tryhradu (tryhardem myslím například raidování 5-6/7 5h).

7) Z vaší guildy nikoho neznám a jak jsem již napsal u bodu "6)" tak jsem si vaší guildu našel hlavně skrz logy a tudíž očekávám stabilní raidy, kvalitní progress, aktivitu i mimo raidy a samozřejmě nějaký ten pokec.

8) UI: http://jpeg.cz/obrazek/gQYS

9) Veškeré použitelné alty mám na alianci, ale u těch převod rozhodně nezaplatím.

10) Mám procesor i5 4-core 3.2GHz a grafiku nVidia GTX 950 4gb GDDR5. Není to žádné herní dělo, ale s FPS jsem problémy zatím od začátku legionu neměl a jedu na vysoké detaily. Internetové připojení mám stabilní.

11) No, tak jak jsem již zmínil, očekává hlavně kvalitní partu na raidy, ale i na pokec. Přínosem (alespoň doufám), bych byl já jako slušné RDPS se stejně dobrým resto off-specem jako main-specem a schopností být na každém raidu, samozřejmě pokud mi do toho neskočí nějaká mimořádná událost, což nebývá často.
ÍweÍwe
 

Re: Přihláška - Elemental Shaman

Příspěvekod Amant » pon 10. dub 2017 20:40:16

Proštuduju ještě logy ale jinak fajn až na ten věk
Amant
 

Re: Přihláška - Elemental Shaman

Příspěvekod ÍweÍwe » úte 11. dub 2017 13:39:05

[quote="Amant"]Proštuduju ještě logy ale jinak fajn až na ten věk[/quote]

Mohl bych se jenom zeptat, z čeho máš obavy co se týče mého věku?=)
ÍweÍwe
 

Re: Přihláška - Elemental Shaman

Příspěvekod Mygashi » čtv 13. dub 2017 14:56:34

Neber to nějak osobně... je určitá negativní všeobecná zkušenost s "mladšími" ... sběrači gearu.., mě už to nebaví, včetně nějaké té pokory.. asi tak to Amant myslel... nikdo pak neříká, že je to tvůj případ... Mygashi
Naposledy upravil Anonymous dne pát 25. srp 2017 14:19:32, celkově upraveno 1
Důvod: Zamítnuto
Mygashi
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 30. zář 2014 18:08:01
Bydliště: Trutnov


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron