Přihláška - Arms/Fury - Warrior - DECLINED

Přihláška - Arms/Fury - Warrior - DECLINED

Příspěvekod Wyusobaddude » čtv 19. led 2017 2:07:31

1.) Race,class,spec,ilvl.
Blood Elf, Warrior, Arms/Fury - 881/883
2.) Link na armory.
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... ude/simple
3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 073/latest - viz 6.)
4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
Zdravím, jmenuju se Jakub, je mi 23let a studuju VŠ v Liberci a také tu bydlím, k tomu se snažím běhat po brigádách nebo dělám grafické práce pro firmy, ale na WoW se najde čas vždy :)
5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
WoW hraju cca 8-9 let. Začínal jsem na freečkách, kterých jsem prošel opravdu kotel. Equlibrium, Anathema - TBC/WOTLK - The Destoyers , molten(aka warmane) - CATA -kam většina destroyerů přesla, kvůli rozpadu serveru . Na offi jsem začal koncem MOP, kdy jsem celé SOO vyprogressoval v guilde The Fire Clan, ta se z velké většiny skládala z altů Ladies First a samozrejmě po prechodu na WOD se guilda rozpadla. Poté jsem působil v guildě Nukleární Medvídci kde jsem poznal Malybubu (GM) a jeho věrného nochsleda a pravou ruku Moonsraye :D , guilda byla super, ale díky velkému počtu core hráčů, kteří přestali hrát, se guilda snažila spojit s jinými guildami a to nedopadlo moc dobře. Moje cesty potom směřovali do Blood Shadows.
6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
Vím že to bude znít naivně, ale rád bych zase našel partu lidí, kteří to umí hrát a vychutnávat si hru současně. Asi to zní dost vágně, ale nechce se mi psát klišé jako : dobrý kolektiv, lidi co se umí zasmát atd... to ne. Hledám lidi na které, když někdo zkusí troll, tak dostane takový výjeb že vytahuje kabel a zárověň dokážou zahrát svoji classu i poslepu. Nevadí mi progressovat do noci, pokuď to má smysl. Nabízím dobrou docházku, a slušnou class gameplay a snad nějakou tu srandu na TS. Můj odchod z BS zapříčinilo hned několik věcí, možná to bude znít divně a jen když napíšu nick Kuzz, bude to lidem, kteří ho znají ještě dlouho zvonit v uších. Tak jeho konec s WOW tak nějak zapříčinil pro mě i konec BS guilda to tak nějak doplácala do konce WOD a s přechodem na Legion se změnilo vedení a jejich laxní přístup a rozdavání lootu lidem kteří absolutně neví jaké staty atd. mají jet a item jim přidá tak max. ilvl, mi totálně zničilo chuť dál v této guildě raidovat. Dále díky stěhování do LBC a další zařizování způsobilo, že jsem hrál víceméně casual, ale vždy odběhal maximum - většinou s pugem.
7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Malybuba, Moonsray, možná by se našel i nekdo další z old guild.
8.) Screen tvého UI !
https://nemesisup.cz/files/public/wowsc ... 211405.jpg Arms - 45 artifact lvl
https://nemesisup.cz/files/public/wowsc ... 211854.jpg Fury - 37 artifact lvl
9.) Jaké máš alty ?
Zatím žádné, ale hodlám doexpit ze 100 a nagearovat rShammu nebo MW Monka
10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
Myslím že je zbytečné to tu vypisovat, pokud by tu byl nějaký fanjšmekr který by chtěl ingame pokecat není problém, každopádně mám nový PC který jsem si postavil v polovině minulého roku. Standartně mám FPS 100+ pokud je raid s velkým počtem lidí (30) FPS klesnou maximálně na 90+, WoW jede celé na ultra. S internetem už konečně žádný problém není díky tomu že už nebydlím na vesnici u rodičů nevím jestli Malybuba nebo Moonsray pamatuje ale to byl očistec :D teď jedu na optice 100/100 takže vše naprosto bez problému, jediné co mě může omezit je výpadek proudu :twisted:
Děkuji, za čas, který jste obětovali nad čtením přihlášky a doufám, že v ní nenajdete moc gramatických chyb i po několika kontrolách, tam určitě nějaké jsou :D
Dude.
PS: pro Moonsraye Wušu
Wyusobaddude
 

Re: Přihláška - Arms/Fury - Warrior

Příspěvekod Battlinoo » pát 20. led 2017 1:40:08

Ahoj!

Nerad kopíruju stejné odpovědi, ale stejně jako u DH, které podalo přihlášku ...

"Těžko se reaguje druhý den po otevření nového raidu, aktuálně není místo, což se může změnit během 1-2 týdnů. A podle mích pocitů spousta lidi velmi brzo zase ztratí "hype" a místo bude. Do té doby bych tě do raidu na 95% nedostal. Takže za mě, hlavně pro tvoje dobro proti :) "
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron