Holy Priest - DECLINED

Holy Priest - DECLINED

Příspěvekod Snowluner » úte 17. led 2017 10:07:56

Dobrý den, ráda bych se přidala do fungujíci guildy s progressem.

Blood elf priest Holy 885 36 traitů, off spec shadow 870 31 traitů

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... ner/simple

https://www.warcraftlogs.com/reports/yXJmvhdcNfRZTMnk

Jmenuji se Zdeňka momentálně bydlím v Brně a pracuji jako grafik. Mám směny maximálně do šesti, takže raid time mi plně vyhovujes.


Wow hraji již od dob wotlku, kde jsem progresovala lich kinga HC v guildě Dezinfekce (odtud znám paniku,která je u vás v guildě), ve které jsem v té době hrála huntera Shermoon, a zároveň na Alianci i priesta v guildě KoK,která měla stejný progress. V Cataclysmu jsem potom transfernula s priestem na hordu a začala ho mainit více s otevřením Firelandu jsem se dostala na zkušební raid Deep Thunderu, v té době druhé top guildě na serveru, jelikož však po zprogresování Firelandu přešla guilda na 10tkový raid, tak jsem skončila s wow. Vrátila jsem se v podstatě na konci WoD kde jsem ještě stihla zahrát Helfire HC a progres Mythicu. Na začatku Legionu jsem začala hrát v nově zformované guildě Dark roots, kde jsme se bohužel neshodli s gum, a proto jsem ji leavnula. Byla jsem na všech raidech a mám zkušenosti s first killy 5/7 hc a full normal Emarald Nightmare. Dále jsem pokračovala ve Stonech, kde mě nabrali s tím že bych šla primárně jako páty healer s tím, že bych šla do off specu disco, který mě bohužel nezaujal a v mainu holy jsem nedostala šanci si zahrát mythic EN. Proto jsem odešla do Cutting Edge kde jsem s nima progresovala mythic raidy nedávno se nám podařilo vyčistit EN na mythic celý.

Vaši guildu jsem si především vybrala kvůli tomu, že hledáte do progressu kvalitního holy priesta, a taky proto že u vás chci raidovat s přitelem, kterého jste nedávno nabrali.

Od vás z guildy tedy momentálně znám přítele, a pak ještě Paniku s kterou jsem raidovala v guildě Dezinfekce v podstatě po zbytek wotlk datadisku a začátek Cataclysmu.

Screen ještě dodám později pokud bude třeba, mám v plánu kompletně překopat ui.

Mí alti jsou feral druid DPS 872 ilvl, a prot paladin 865 ilvl. Oba hraji primárně spíše na mythic+ dungy případně na alt raidy.

4jadro, 8gb ram, GTX 560, a přípojeni 10mbit kabel

Od vás jako od guildy očekávám progress, stabilní raid a příjemný kolektiv, kde má šanci se dostat do raidu i jako holka :) protože ne ve všech guildách tu šanci dostanou :)
Snowluner
 

Re: Holy Priest

Příspěvekod Battlinoo » úte 17. led 2017 13:17:37

Ahoj, hodně sme si spolu už psali, můj názor teda znáš. Zhrnu to, mám full raid grupu, stačilo by se o zájmu dozvědět o den dřív, a byli by jste na tom stejně s priestem, který byl přijat. Otestovat Vás mimo progress ted prostě nemůžu, hodlám se i s celou guildou plně věnovat novému raidu, takže čistě progres všeho. Z tohoto důvodu, bych to nechal tak, jak to ted je aspon první raid den - minimálně, a uvidím jak na tom kdo bude z nováčků co s náma začátek raidu neprogresovali a pak bych byl schopný říct to nebo ono. Nicméně to je můj názor, a chtěl bych v tomto případě vyjádření co nejvíce lidí. (Pro mě je to situace složitá, bude nás přes třicet a budu muset někoho nechat venku i na normal a HC a to je něco co sem nechtěl.) Celkový počit healerů ted v guildě R1 grupě když počítám tak je 7 healerů, jeden záložní a byla by si tu ještě ty. Jediné pozitivum co by to přineslo, že bych si moh vybrat ty nejlepší na mythic, ale i tak mám dost z čeho co vybírat ..... No prostě se tu vyjádřete co nejvíc lidí pokud možno do zítřka...
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Holy Priest

Příspěvekod Amant » úte 17. led 2017 13:59:32

já sem určitě pro zkusit.Battlinoo píšeš že máme 7 healerů z toho 3 beru jako Heal do Hlavní raidovací skupiny, takže jsem pro nabrání a točit healery a zkoušet kterej se kam hodí a kdo z nich všech má na mythic!!
Amant
 

Re: Holy Priest

Příspěvekod Snowluner » úte 17. led 2017 17:43:38

Chtěla bych se i zeptat na jakou hrál sestavu momentálně hrajete. A podle mého názoru bych měla dostat příležitost minimálně v test raidu, vzhledem k mým zkušenostem a osobnímu důvodu ;). V podstatě jsem sledovala přihlášky k vám do guildy spolu s přítelem a čekala jsem na podání v případě jeho přijmutí. Mezitím nový priest napsal přihlášku ke které jste se vyjádřili v podstatě až když jsem se ptala na situaci priestu v guildě
Snowluner
 

Re: Holy Priest

Příspěvekod Kellei » úte 17. led 2017 22:05:51

Z mojej strany proti.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kellei
 
Příspěvky: 21
Registrován: ned 18. říj 2015 12:30:54

Re: Holy Priest

Příspěvekod Höly » úte 17. led 2017 23:15:33

V podstatě jsem sledovala přihlášky k vám do guildy spolu s přítelem a čekala jsem na podání v případě jeho přijmutí.

Čekat na to až přijmou přítele a pak doufat v přijeti je pěkně vypočítavé, pokud jste chtěli byt přijatí spolu, měli jste si dat společnou přihlášku. Nikdo vám nebránil napsat společně.

Vzhledem k info bych byl proti nikdy neděla dobrotu, když je v raidu pár, když se pak jeden nedostane do progres skupiny muže to dělat komplikace.

Höly
Höly
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 21. srp 2016 18:12:34

Re: Holy Priest

Příspěvekod Snowluner » úte 17. led 2017 23:59:24

V době kdy ji psal tak mi řekl, že máte na wowprogressu v infu že hledáte i priesta. Proto jsem jsem napsala na druhý den Gum mezitím jste přítele nabrali, myslím si že se informovat o aktuálnosti není nic špatného...

Co se týče R1 tak bych ráda hrála přímo v progress groupě s ním, ale nechci to zadarmo a myslím si, že i vzhledem k mým zkušenostem stojí za to mě vyzkoušet... a smířit se s tím když i přesto nebudu moct hrát v R1 umím nejsem malé ditě je mi 26.
Snowluner
 

Re: Holy Priest

Příspěvekod jednou » stř 18. led 2017 19:22:05

Momentálně na Normal Nighthold máme podmínku 40 traitů a na progress je 45. Za mě NE bylo by to určitě nefér vůči ostatním co se na Nighthold připravovali pár měsíců..
jednou
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 20. pro 2016 14:52:34

Re: Holy Priest

Příspěvekod Mygashi » čtv 19. led 2017 9:19:41

Ahoj,

...těch traitu je hrozně málo...

...z aktuálních logů třeba NH, mě ty čísla nepřijdou vůbec nějak zajímavý... nic tak výjimečného, co by naznačovalo ty zmiňované zkušenosti s tvým progressem a skill, o kterém píšeš... nechci mluvit za healery, ale na R1 to asi není...

..., ale vzhledem danému sociálnímu aspektu - přítel - test dejme tomu...

Mygashi
Mygashi
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 30. zář 2014 18:08:01
Bydliště: Trutnov

Re: Holy Priest

Příspěvekod Snowluner » čtv 19. led 2017 14:18:40

Traity se snažím dohnat od toho co mi vrátili z reklamace grafickou kartu. Do příštího resetu jsem schopná dát minimálně těch 40 traitů. Každopádně zkušenosti, které jsem v přihlášce vypsala jsou pravdivé nemám potřebu si vymýšlet. A ano stojím o test z toho co mi psal gum chcete jít progress na 4healery z toho tři v podstatě máte vybrané. Budu dělat vše proto abych byla připravena dosáhnout maximun. samozřejmě každý trait přidává procentuálně healing což může být ve srovnávání znát. Ale ujišťuji vás, že s farmou traitů nepřestanu dokud nebudu mít v main specu 54. Dala jsem v poslední době ještě 12traitu do offspecu.
Snowluner
 

Další

Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků

cron