Frost Death Knight - Accepted

Frost Death Knight - Accepted

Příspěvekod HolystanDK » stř 28. pro 2016 18:34:44

Na úvod bych rád řekl, že postava je momentálně na serveru Silvermoon u aliance (o důvodech se dočtete níže) a po případném přijetí zde na fóru okamžitě přenesu postavu na hordu na drak'thul.

1.) Race: Zatím žádná - nejspíše undeath (možnost jiné pod domluvě)
Class: Death Knight
Itemlevel: 885
2.) Odkaz na armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/s ... tan/simple
3.) Logy, pokud jsou k dispozici.: https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 491750/10/. Bohužel logy zde mám víceméně aktuální z heroicu a normalu, ale z mythicu jsou to z mých prvních killů, což bylo někdy v listopadu, takže z heroicu jsou řekl bych více vypovídající.
4.) Jméno: David
Věk: 18
Bydliště: Rozhraní Domažlicka a Tachovska, obecně Plzeňsko
Zaměstnání: Student, raid time mi vyhovuje perfektně
5.) Historie WOW: Sahá někam do roku 2011, kdy jsem začínal na několika free serverech s contentem T10, který jsem odprogressoval na 25hc, ale tohle vím, že se nejspíše moc nepočítá. Na officiálních serverech jsem začal za pár ušetřených kaček hrát roku 2012, ale tou dobou jsem hrál spíše casual a s mým warlockem jsem hrál pouze lfr, jediné co bych zmínil je odprogressovaný pre-nerf flex SoO. Pak jsem se připojil k české guildě na silvermoonu Back in Time, kde jsem dosáhl progressu 1/7M a 10/10hc v prvních warlords tieru. Poté z nechucení z datadisku jsem dlouho nehrál a připojil jsem se až na Hellfire citadel, kde jsem pre-nerf odproggresoval 8/13 heroic, načež jsem zase quitnul, protože nebylo co dělat. Pak mě uchvátil nový datadisk a doproggresoval jsem po nerfu citadelu a v legionu jsem zatím dosáhl proggressu 3/7 M 20% tries na dracích a 2/3 heroic ToV, které byli pugnuté z důvodu, že v mé guildě se vedení nechce do mythicu.
6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš svojí současnou guildu? Jsem v guildě "Pleasantly Deranged", která už soudě podle názvu zastává stejné hodnoty jako vaše guilda, což mi velmi vyhovuje, tedy soustředěnost na progress, avšak s odlehčenou atmosférou a dobrými vztahy v guildě. Svojí současnou guildu se chystám opustit, protože bych se rád po dlouhých letech vrátil k československé komunitě, kterou pamatuji naposled na free serverech a protože naše guilda začal být na můj vkus až moc "casual", tedy hrozná docházka na raidy (jsme běžně online 3 přes den) a tak dále.
7.) Znáš někoho z guildy, jak si na nás přišel? Z guildy jsem měl pouze krátký chat s guild masterem a vaší guildy jsem objevil na wowprogressu, kde mě Váš popis zaujal.
8.) Screen tvého UI !: https://ctrlv.cz/Go6g
9.) Jaké máš alty ?: Na drak'thulu momentálně pouze nedoexpeného shadow priesta Discounte, které v blízké době chystám doexpit
10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...: Mám na wow podle mého soudu dobrý počítač - GTX 770, Intl core i5 4x 3.4-3.8, Ram 8 GB a internet mám od t-mobile vyšší úrovně s rychlostí až 60 Mbits. http://www.speedtest.net/my-result/5918314674 (internet) - https://ctrlv.cz/Nmgv (sestava)
11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?: Jak jsem již výše zmínil od vaší guildy očekávám slušný progress s velkou soustředěností, avšak s odlehčenější atmosférou, což je cesta při které si nejvíce užívám hry. S tím souvisí i přátelské prostředí mimo raid.
Já sám můžu guildě přinést řekl bych obstojný damage per second a vlastnost rychle se učit z vlastních chyb, kterou si myslím, že mám na velké úrovni. Také bych řekl, že moje dobrá vlastnost je zarputilost, takže když něco dělám, tak to dělám pořádně a vždy se snažím zlepšit a z té věci, kterou se snažím dělat jen tak rychle necouvnu. Také si myslím, že jsem přátelský a nemám problém komukoliv pomoct nebo například jeho alta protáhnou mythic dungeonem.
Na druhé straně moje nejspíše nejhorší vlastnost pro progress je nervozita před věcí o které si úplně nejsem jistý, že jí umím dělat na 100%, tedy například první pully dříve neodzkoušeného bosse (nazval bych to jako strach z neúspěchu)

To je asi vše co bych Vám chtěl o sobě říci a doufám v kladné vyřízení žádosti, že budu s Vámi co nejdříve hrát :)
HolystanDK
 

Re: Frost Death Knight - Přihláška

Příspěvekod HolystanDK » stř 28. pro 2016 20:18:27

Přidávám dnešní logy z EN HCčka :) https://www.warcraftlogs.com/reports/GJc6dbtVCpT1mPY7/
HolystanDK
 

Re: Frost Death Knight - Přihláška

Příspěvekod Amant » čtv 29. pro 2016 11:02:07

Ahoj co se gearu týče nemám nic proti na zapojení do myth prog. podle logů sem si projel replay z každého bosse a někde ty switche sou trochu pomalejší a u xaviuse celkem podprůměrné dps na tvůj ilvl do Inconceivable Horror. co se týká rotace vím prd od toho tu máme jiného DK v guildě aby posoudil tvoji rotaci, dál se ztrácím v tom kolik mi už vlastně máme Melee dps v raidu ale jinak nemám nic proti a sem pro :)

+ ako dlouho to vidíš s případným transferem (jak dlouho by ti to trvalo)
Amant
 

Re: Frost Death Knight - Přihláška

Příspěvekod HolystanDK » čtv 29. pro 2016 17:56:19

Zdravím Netero,
prvně bych rád poděkoval za podporu a začal bych tedy z odpovědí. Pomalejší switche spolu s nížším dps do Inconceivable Horror jsou z největší pravděpodobností způsobeny nízkou mobilitou (citace z icyveins, abych to měl i něčím podložené "- Lacks mobility, making it one of the slowest specs in the game"), v podstatě mám jen "Wraith walk", který mi na 3 sec zvýší movement speed o 70% a má cooldown 45 sec a kromě howling blastu nemám ranged spelly jako třeba unholy, takže kupříkladu na ty addky u Xaviuse switchuju až když jsou v polovině cesty, protože jinak bych jenom ze základním movement speedem běhal sem a tam a kupříkladu u nás v guildě jsem měl výsadní postavení, kdy jsem mohl u pavouka brát pírko na úkor healera (např. druida s dashem), ale nechci se jenom vymlouvat, musím přiznat, že v guildě jsem byl jediné DK, tak bych byl rád kdybych se něčemu mohl přiučit a v tomto raidu jsem i trochu víc honil dps než normálně :D. Nevím jak jste na tom s meele dps, ale Battlino říkal, že by se vám druhé DK mohlo hodit :)

K poslední otázce bych řekl, že jsem to víceméně popsal již v úvodu, ale tedy chtěl bych potvrdit, že mám vymazaný mailbox, připravený cash, a tak podobně, čekajíc pouze na přijetí do guildy a následně to zavisí pouze na rychlosti vyřízení blizzardem.
HolystanDK
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron