Corba - retribution paladin accepted

Corba - retribution paladin accepted

Příspěvekod TomasF » pon 14. lis 2016 22:00:36

1.) Race,class,spec,ilvl.
Blood elf, retri paladin IL 670 retri, 665 Protection

2.) Link na armory.
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... rba/simple

3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
Od posledních raidů je to celkem dávno (cca 3 týdny), takže aktuální logy nejsou.

4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání (vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
Tomáš, 27 let, Praha RT vyhovuje, jedu na směnný režim, ale převážně dělám 24h směny cca 5x v měsíci, takže chodím tak 8x za měsíc do práce.

5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
Wow jsem začal hrát od wotlku. V Cata jsem si s kamarádem založil vlastní raid grupu se kterou jsme táhli až do raidu Throne of thunder v MoP, kdy jsme se přestali pravidelně skládat a proto jsme byli nuceni raid skupinu rozpustit. Za naší aktivní éry jsme byli nejhůře 2. na serveru. WoD jsem hrál cca měsíc, pak jsem si dal 1,5 roku pauzu, kdy mě týden před vydáním Legion oslovil kamarád, který si zakládal novou raidovací skupinu, se kterou jsme v současném datadisku udolali 4/7 a byli tak chvíli první na serveru.

6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
Ve staré guilde "Serious Bussines" jsem zůstal po rozpadnutí sám. Mythic raidy se přestali skládat, tudíž RL rozhodli, že bude lepší to rozpustit, než to lámat přes koleno, poté se emigrovalo na různé servery. SS (dobrá zkratka :-D) mi byla doporučena právě od mého bývalého RL. V současné době jsem na Thunderhornu, ale v nejbližší době hodlám transfernout na DT z důvodu, že si zde kamarádi založili postavy a chceme spolu hrát pvp + Thunderhorn za hordu není zrovna lukrativní z hlediska raidování.

7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Bohužel nikoho od Vás neznám, na DT jsem ještě nehrál.

8.) Screen tvého UI !
http://imgur.com/a/Aa8eM

9.) Jaké máš alty ?
Hunter 85 lvl, mage lvl 100

10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
ADSL od UPC, 120/20, jedu na grafické nastavení dle wow "7" pri 60 FPS.

11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
Jsem Chlap v nejlepších letech, rád se bavím s ostatními a jen tak něco mě nerozhodí. Zkušenosti s WoW i s raidováním mám dostatečné. Hrát svou classu umím na 100% a přitom sleduji co se kolem děje. Failuju úplně minimálně a když něco poseru, tak mě naštěstí zachrání bublina :D. Očekávám profíky ,se kterými bude zábava i progress.
TomasF
 

Re: Corba - retribution paladin

Příspěvekod pacanek » stř 16. lis 2016 3:58:39

Somnou zabava bude ale je mozne že si ma daš mute nie kždy to ustoji :) ale musim povedat len jedno paladina nepoznam ako klasu cize od toho je tu repis ale umna ajtak nie a dovod je len koli tomu že mame vela meleciek to je jediny dovod ziaden iny tam nehladaj
pacanek
 
Příspěvky: 19
Registrován: stř 28. říj 2015 18:27:38

Re: Corba - retribution paladin

Příspěvekod brookes » stř 16. lis 2016 4:04:01

Zdravím, předpokladam 870 item lvl že to je překlep v přihlášce, za postavu v pořádku, docela málo myth +, čekal bych zajímavější motivační dopis, protože jak sis určitě všiml, poslední dobou je k nám docela velký nával.
Za myth killy, gear předpokládanou kvalitu, v poho chlapa =pro
Za další meele classu, kterých máme hodně=proti
Jako rangedko to nechám na ostatních;)
brookes
 

Re: Corba - retribution paladin

Příspěvekod Battlinoo » stř 16. lis 2016 16:29:30

Ahoj, dlouhou dobu nad tím přemýšlím... Pokud hledáš guildu, kde nebudeš mít jisté místo tak není problém. V současné době máme přetlak zájemců a melee jsou v převaze dlouhodobě. Vypadáš jako zkušený hráč hraješ ntehle char od 2009, takový hráči se odmítají těžko( hrát jsem tě ale ještě neviděl :D ). Takže záleží na tobě, jestli chceš do naší party, nemám s tím problém, ale místo v raidu a progresu ti ted neslíbím, leda bys byl lepší než všichni ostatní :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Corba - retribution paladin

Příspěvekod TomasF » čtv 17. lis 2016 18:50:31

Budu rad za jakoukoli akci, jak jsem říkal, všichni mě opustili a zůstal jsem na Thunderhornu sám :D. Ze začátku mi bude stačit jen farma HC, když se osvědčím, budu rád i za farmu mythic apod. Hlavně chci něco dělat.
Jinak retri palu hraju od roku 2009, mám odehrano něco přes 500 dní. A pokud zvažujete i R2 bylo by to pro mě ideální.
TomasF
 

Re: Corba - retribution paladin

Příspěvekod sashenka » pát 18. lis 2016 1:02:54

TomasF píše:Budu rad za jakoukoli akci, jak jsem říkal, všichni mě opustili a zůstal jsem na Thunderhornu sám :D. Ze začátku mi bude stačit jen farma HC, když se osvědčím, budu rád i za farmu mythic apod. Hlavně chci něco dělat.
Jinak retri palu hraju od roku 2009, mám odehrano něco přes 500 dní. A pokud zvažujete i R2 bylo by to pro mě ideální.


ahoj, clovek ako si ty bude pre R2 iba prinosom, budem rad kebyze sa k nam pridas. potrebujem ludi co nemusim kickovat z raidu. :D
YOLO
Uživatelský avatar
sashenka
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte 09. srp 2016 0:31:54

Re: Corba - retribution paladin

Příspěvekod Battlinoo » úte 22. lis 2016 15:33:28

Tak si pak napiš o inv, nebo jak ses rozhodl :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron