Tiwa_Shadow priest- Accpeted;

Tiwa_Shadow priest- Accpeted;

Příspěvekod Tiwa » čtv 10. lis 2016 2:09:05

Main char/spec(link na armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... a/advanced
Main shadow, offspec holy. http://imgur.com/a/DjXbG

UI screenshot: http://imgur.com/a/7vQtU
Logy momentálně žádné nemám...

Alty jsem zatím moc neřešil jediné co jsem doexpil byl demon hunter, momentálně 860, ale spíš se věnuji priestovi, jinak mám na lvl 100 mage, monk, shaman, warlock, hunter, paladin a zbytek class na lvlu okolo 90

PC a internet: Internet a pc mám kvalitní, za poslední půlrok mi net nespadl ani jednou a co se pc týče tak zvládá na střední grafiku 30many a na lepší 20m úplně bez problému, žádné lagy apod.

Co se týče raid timu tak mě osobně nevadí ale mojí práci ano. Dělám na 3 směny (Noční, odpolední, ranní) tudíž jeden týden všední dny nemůžu přijít na raid a další bych mohl být jen do 9. Není to žádná sláva, nicméně mi nedělá problém si itemy dofarmit z pugu, mythic+ nebo kdekoliv jinde ve dnech kdy nemůžu na raidy.

Kde si hrál, bývalé guildy, tvé zkušenosti atd:
Na offiku hraji od konce tbc kde jsem začínal na anglicky mluvicím serveru Ravencrest se spolužáky, kdy mi bylo 16 let a leadrovali jsme vlastní guildu a progressovali Karazhan. Na wotlku jsem už hrál na Drak'thulu v Evil brotherhood kde jsem raidoval od začátku až po icc které jsem neraidoval. Cataclysm byl slabší tam jsem neměl žádnou dobrou guildu smysluplně progresujícící. Pandy jsem proraidoval v Blood Shadows snad celé kromě 1/4 roční přestávky na SoO. Na dreanoru jsem se dostal do guildy Nukleární medvídky kde jsem v podstatě zůstal do teď, spíš s tím jádrem co zůstalo. Tam jsem začal asi nejvíc řešit mythic progress a vše kolem něj. Nukleární medvídci se na konci WoDka rozpadli a spojili s jednou guildou v Affliction a později přešli pod Sarcasm Society. Aktuálně mám 7/7 hc ale progressoval jsem už 3 bosse na mythic ale kvůli práci jsem je neměl čas zabít... Nythendra, Ursoc, Elerethe.

Co od nás očekáváš a co nám můžeš nabídnout?
Očekávám guildu se zájmem o progress a guildu která je schopná i poradit slušně a ne jen urážky nebo blbé kecy. A to samé také nabízím i já. Wowko hraji hlavně kvůli progressu, rád se dostávám dál a nedělá mi 4hodiny wipovat pokud to má aspoň troch smysl. Mám zkušenosti i s 200+ wipy a nejsem ten typ co po 2 hodinách odejde.

Jmenuji se Petr, je mi 23 let a bydlím ve Zlíně. Jak už jsem zmínil chodím do práce a občas si zajedu i na pořádou drumovou akci.

Dále bych se chtěl vyjádřit k okolnostem mého vyhození a chování předtím... Abych to vzal od začátku, ti co u toho byli pochopí. Flasky, poťáky a jídlo...proč jsem to všechno neměl tak jak mělo být, asi proto že i když jsem se na legion tešil nějak jsem pak o to ztratil zájem a nevěděl jestli budu ještě hrát. Byl jsem taky hodně zklamaný z toho že jako shadow priest netočím. Přiznávám hraji shadow priesta za 9 let na offiku poprvé...nešel mi. Ten den kdy se začalo strhávat za potky na pavoukovi jsem si deadly gracy nedával z důvodu že procují z attacků (spellů) a kdyz mate nějaky bonus dmg tak dávaji vetsi dmg a jelikož shadow priest si první musí nastackovat insanitu aby mohl zapnou bonus dmg atd tak jsem nechtel dávat takové potky protože jejich potencionál tímto spadnul minimálne o 60%, kdyžto 1000 intelectu není vůbec špatné, dnes už máme 2,5k a na 1m. Co se toho Xavia týče tak to byl první den co jsem začal se fakt snažit za priesta, zajímat se o vše možné, díval se na streamy atd. a konečně jsem i něco vytočil na raidu i když to bylo HC. A i když mi nemusí nikdo veřit tak pravdou je že jsem opravdu neměl ruce na klávesnici a tudíž to nemohl nějak pulnout, nicméně si myslím podle reakce bosse protože jasně vím že první něco targetnul a pak až me, tak to bylo asi chapadlo z traitu které se random spawní, a vzhledem už ke hodně strhnutým EPčkám za potiony jsem vyletěl. Omlouvám se.
Tři dny před Legionem mi zemřela maminka a asi se to na mě nějak podepsalo. Nechci se na to vymlouvat, ale trochu mě to vzalo.
Tiwa
 

Re: Tiwa_Shadow priest

Příspěvekod Irelia » čtv 10. lis 2016 3:20:36

Já jsem určitě PRO. Znám tě jak ingame, tak osobně. Sice jsem tu hru kvůli tobě už skoro rok nevypnul, ale to ti zazlívat nebudu. :-D ;)
Obrázek
Irelia
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 23. dub 2016 22:24:51

Re: Tiwa_Shadow priest

Příspěvekod Battlinoo » čtv 10. lis 2016 14:33:11

Ahoj, u mě nebyl problém pull samotný a ano pullnulo se to způsobem, který si nemohl ovlivnit. Nicméně problém z mé strany byla tvá reakce na srážku velmi směšných EP za takovou věc a to množství těch EP za ninja pull nemá sílu ovlivnit fakt nic, byla to cca 1/3 bodu které dostaneš za 15 minut na raidu. K tomu tvoje zcela nepřiměřená reakce - asi jak si psal ten výbuch. Kdybys nebouchl a chtěl to řešit po raidu, myslím, že já i ostatní bychom se na to určitě podívali a v tomhle případě těch pár bodů pravděpodobně byli ochotni i vrátit, nicméně co následovalo pro mě byla jasná cesta.

K těm potkám, chápu že pro některé jsou ty potky výhodnější než pro jiné, ale stejně ten dmg boostnou a když chci po raiderech potky, což je nutnost pokud chceme hrát alespon tam kde ted sme, tak je chci po všech bez vyjímek - to k té situaci z mého pohledu.

Zatím se nevyjádřím pro, ale zároveň nejsem proti a počkám si na vyjádření zbytku vedení i ostatních z guildy a na jejich názory.
A to i přesto, že jsem řekl, že kdo odejde nebo bude odejít zpátky nevemu, ale tohle je celkem zvláštní situace.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Tiwa_Shadow priest

Příspěvekod sashenka » čtv 10. lis 2016 15:02:55

"To see Yogg-Saron's nightmare in full bloom fills me with jealousy... and some pride."

Obrázek
YOLO
Uživatelský avatar
sashenka
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte 09. srp 2016 0:31:54

Re: Tiwa_Shadow priest

Příspěvekod Moonsray » čtv 10. lis 2016 15:31:51

Ja jsem taktez PRO protoze vim ze to nebyl tvuj fail ale random pull. A taktez te znam delsi dobu, sice ne osobne, ale i tak je to dlouha doba a vim ze jsi v pohode clovek a verim ze co se stalo v guilde zustane minulosti.
Moonsray
Administrátor
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. zář 2014 21:01:52

Re: Tiwa_Shadow priest

Příspěvekod brookes » čtv 10. lis 2016 15:34:37

Ahoj reklamo za nerespektovani leadera at uz mel jakekoli stanovisko, tak to bylo velmi nevhodné. Verim v lepsi zítřky a priste si das pozor a budes ostatni respektovat;)
za mě pro
brookes
 

Re: Tiwa_Shadow priest

Příspěvekod Furiozzo » čtv 10. lis 2016 16:51:39

Tady narozdil od Tregiho jsem take Pro. Po leavnuti dostal sanci Tregi a i Repiis kdyz v zachvatu opileckeho poblouzneni leavnul, nevidim duvod proc tu sanci nedat i tobe.
Furiozzo
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 09. srp 2016 6:33:20

Re: Tiwa_Shadow priest

Příspěvekod Tiwa » čtv 10. lis 2016 23:00:08

Logy z dnešního EN HC, nic víc nemám.
https://www.warcraftlogs.com/reports/j6 ... amage-done
Tiwa
 

Re: Tiwa_Shadow priest

Příspěvekod MalyBuba » pát 11. lis 2016 0:05:22

Ahoj,

určitě jsem PRO dát ti druhou šanci.
Obrázek
Uživatelský avatar
MalyBuba
Administrátor
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. zář 2014 11:15:31

Re: Tiwa_Shadow priest

Příspěvekod pacanek » pát 11. lis 2016 1:37:36

Ja nezabudam - pro
pacanek
 
Příspěvky: 19
Registrován: stř 28. říj 2015 18:27:38

Další

Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron