Přihláška sova - DECLINED

Přihláška sova - DECLINED

Příspěvekod Tregi » ned 06. lis 2016 0:54:02

1. Troll, druid, balance, 870+
2. http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... egi/simple
3. https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 25/latest/
4. Tomas, 19, RT vyhovuje
5. Mam nahraný všechny datadisky krom TBC, seriozně raiduju od MoP na začátku SoO (hero/mythic) + WoD (mythic)
6. Vyhovující RT
7. Poznám lidi z Medvídků/Affliction
8. http://imgur.com/a/AkJpX
9. Nehraju alty
10. Černá barva :-) fps 60+(hraju na ultra grafiku), http://www.speedtest.net/my-result/5775082771
11. Očekávam vyčištění každého raidu na Mythic obtížnost, nabízim znalost classy, soustředění, chuť do progressu, top dps...
Tregi
 

Re: Přihláška sova

Příspěvekod ThunderD!ck » ned 06. lis 2016 1:57:51

Si kokot! :lol: :lol: :lol:
ThunderD!ck
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 13. srp 2016 11:31:05

Re: Přihláška sova

Příspěvekod Amant » ned 06. lis 2016 2:04:53

Za mě jsi člověk do raidu ale pokud nezměníš svůj přístup k lidem v guildě či kdekoliv jinde ve hře a jako že se podle mě ani nezměníš tak já osobně řikám NE
Amant
 

Re: Přihláška sova

Příspěvekod Kellei » ned 06. lis 2016 2:26:06

Proti.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kellei
 
Příspěvky: 21
Registrován: ned 18. říj 2015 12:30:54

Re: Přihláška sova

Příspěvekod pacanek » ned 06. lis 2016 2:36:06

Takze ta prihlaska je kratka mohol si sa trosku snazit a v akych guildach si bol predtym aspon posledne 3 a preco si ich leavol popripade si dostal kick?
dalsia vec mam v inej guilde ako sa vola ? aha sarcasm society znamych a ty ta zevraj poznaju a nie v dobrom svetle
Ja ta sice nepoznam ale podla toho co som o tebe pocul
ale pocul som aj ze tocis
ale dalsia vec mame noveho nie moc op balans druida ale chova sa v pohode
ale z celeho toho co nateba pocuvam zamna nie ale neni to osobne - no zmazal si si ma z prijatelov to zavazilo najviac takze zamna nie

a amik - umbrella pise ze zanho nie
pacanek
 
Příspěvky: 19
Registrován: stř 28. říj 2015 18:27:38

Re: Přihláška sova

Příspěvekod Battlinoo » ned 06. lis 2016 2:45:57

Takže já teď úplně nevím, co po mě a po nás vlastně chceš. Choval ses arogantně, namyšleně, jsi absolutně netýmový hráč, kterého zajímá jen on sám. Jedeš si svoje, nepodřizuješ se dobru skupiny, zajímá tě jen dps a gear. Pokud máš v plánu se změnit, tak bys neměl mít problém se dostat do guildy se stejným nebo i lepším progresem. Nicméně chceš po mě, abych tě vzal zptáky. Vzal jsem tě zpátky už jednou, kdy jsi leavnul jak malej uplakanej fakan, vzal jsem tě, bavili jsme se, že je potřeba něco změnit ale nic, setkal jsem se od tebe akorát s absolutním nepochopením toho o čem je guilda, smýšlení o tom jak jsi nejlepší a jak si nepostradatelný. Napsal jsem spoustu věcí, že si dobrý hráč, a že lidi zpátky do guildy už nevemu a za obojím si stojím. Z příhlášky nějak necítím, že bys pochopil něco z toho co já považuju za důležité když chci s někým hrát a bavit se. Možná se pletu, zkus se trochu rozepsat o tom co čekáš, co chceš, a jak bys to jako chtěl. Zkus se vyjádřit i k tomu, že jsem podle tebe čůrák, kokot, zkurvysyn a strašně falešný člověk. Až tohle uděláš, je možné, že mě někdo přesvědčí, abych svoje rozhodnutí. Ale podíváš-li se na to z mého pohledu, vzal by jsi člověka jako jsi ty v téhle situaci zpátky ?!

Jinak ale smekám, že si šel do sebe a dokázal vůbec tu přihlášku podat, tím to u mě ale končí.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Přihláška sova

Příspěvekod Irelia » ned 06. lis 2016 2:56:56

Souhlasím s Pacanem. Teda až na to že, podle sebe mám potenciál. DPS jsi měl vždy dobré, to se nedá popřít, ale člověk co neustále raguje, že nemůže točit + je schopný 2x leavnout guildu, jednou za mute rank, podruhé za to že jsi se nedostal 1. bosse(kdo pozdě chodí, sám sobě škodí) se nehodí na progres.

Potom co jsi odešel s plnou hubou nadávek, tak napíšeš přihlášku bez omluvy? :-D

A nechápu jak jsi si mohl smazat Pacánka z přátel.........
Obrázek
Irelia
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 23. dub 2016 22:24:51

Re: Přihláška sova

Příspěvekod brookes » ned 06. lis 2016 3:10:42

1) Dle logů nadprůměrné čísla, takže nikde na killu neumřel=plus
2) Xavius low dps, neproclý madnes= neznalost taktiky= na mythicu wipe= mínus
3) naběhané mythic+= průměr
4) příhláška dost strohá, ze sociálního hlediska nepřijatelné. kromě dobré "virtual classy co točí", což sice u tebe je vidět, tak je v MMORPG potřeba něco navíc. (Jak už plyne z názvu MMORPG - multiplayer což znamená hra pro více hráčů neboli komunita, přátelství, spolehlivost, respekt a tolerance)
Prostě pokud je někdo pičus a chová se jako kokot tak na něj ostatní budou srát, nebudou s ním chtít nic chodit a dají přednost jinému. ať už v práci, na trénínku, ve škole, tak i v MMORPG. = mínus
5) troll. nikdo nemá rád trolly


Spolu se zkušenostmi z tvé minulosti shrnutí:
Doporučuju zapracovat na sociálním aspektu MMORPG her. Pokud očekáváš že budeš MMORPG hrát jako LONE SELFISH WOLF který to umí, bude hledání guildy, přátel atd. dost složité. Tento přístup má možná uplatnění u soukromého zubaře, vědce, snipera nebo programátora co pracuje na živnostenský list= SÁM. Ale pokud chceš být členem kolektivu, musíš se začít chovat jinak. Kolektiv vyžaduje kamarády, ne mrtvé mrdlé duše. Takže buď na tom zapracovat a nebo zvolit singleplayer hry a těšit se z výsledku někde v logách nebo ratingu.

Za mě zatím NE
brookes
 

Re: Přihláška sova

Příspěvekod Mygashi » ned 06. lis 2016 10:35:27

Uffff... tak tuto přihlášku jsem zde ani nečekal a Tregi vidíš ty reakce zde, jak si možná přečteš. Navíc i tento styl přihlášky asi moc není na místě.

...nebylo by vůbec na škodu trochu té pokory a sebereflexe..., což ti bohužel chybí...

Tregi napsat GM, že je kokot a tak podobně, vrátit se posléze s takovouto strohou přihláškou bez jakékoliv omluvy - to považuji za vrchol IMPERTINENCE (nestoudnosti a drzosti ... spíše pak DEBILITY)

..., ale ať tě jen nehaním, na začátku datáče si byl hodně aktivní snažil si se, stále si hledal lidi na probíhaní M+ to beru... říkal jsem si, že se asi něco hnulo... až na ty komentáře, kdy někomu něco padlo, nebo, že by se ti to hodilo víc a pod....

...vím, že zvládáš točit, ale jaksi se v tvé hře vytratil ten sociální aspekt, to o čem vlastně ta hra je, zejména o kamarádech, makat pro guildu... plně se v tomto směru ztotožnuji s tím, co napsal suprově Brooks...

Chlape SVĚT SE OPRAVDU NETOČÍ JEN KOLEM TEBE !!! ... s tímto v žádné guildě dlouho nevydržiš...

Nelámu nad tebou hůl, si mladej kluk, ale vzhledem k výše uvedenému spíše NE
Mygashi
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 30. zář 2014 18:08:01
Bydliště: Trutnov

Re: Přihláška sova

Příspěvekod Askaria » ned 06. lis 2016 23:18:43

keby si skocil z vysky tvojho ega na dno tvojho iq tak si mrtvy uz v 1/5 cesty na dol - nie
Askaria
 

Další

Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron