Manualis - Resto Druid - Declined

Manualis - Resto Druid - Declined

Příspěvekod Manual » pát 09. zář 2016 0:33:47

1.) Race,class,spec,ilvl.
Tauren, Resto Druid, 836

2.) Link na armory.
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... s/advanced

3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
Můžu dodat staré Highmaul a BF logy jestli to k něčemu bude :D

4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
Martin, 19 let, Kladno, student, RT vyhovuje skvěle.

5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
Celkově hry hraju od mala, kdy otec koupil první PC. Začínal jsem jako dítě na W3 a Diablu 2.WoW hraju s přestávkami od svých 10 let kdy starší bratr přinesl 6 CD s wowkem od kámoše :D . Moje první postava byla druid, druha hunter a ty jsem hrál skoro celou svou WoW historii. Až do vydaní MoP jsem se hrál na různých free serverech.
Real wow jsem začal hrát až na MoP, kde jsem prošel prvni tier 10n na hunterovy. Po vydani ToT se začala rozpadat guilda a já se vrátil na free server. Před vydaním WoD jsem si boostnul druida a joinul kámošovu guildu, která se brzy rozpadla. Od dalšího kamaráda mi přišla nabídka jít do guildy Wayward, kde jsem byl u killů Highmaul 3/7 Mythic a BF 1/10 Mythic. Po killu Oregorgera jsem si dal přestávku, protože mě nebavilo logovat na garrison mise a 3x týdne na raid. Vrátil jsem se s vydáním HFC, kde jsem po zabití HC Gorefienda musel ze zdravotních důvodů do nemocnice a po návratu sem neměl chuť rok raidovat HFC a tak jsem si dal trochu delší přestávku až do legionu.

6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
Sarcasm Society jsem našel na wowprogressu, líbil se mi váš minuly progress a rád bych byl jeho součástí. Svoji současnou guildu chci opustit hlavně kvůli nepříjemnému vedení a nevyhovujícím RT.

7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Neznám nikoho, jak jsem psal o bod výše našel jsem vás na wowprogressu.

8.) Screen tvého UI !
http://imgur.com/a/sTk28

9.) Jaké máš alty ?
Shamana, huntera a DH

10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
i5-3570k, GTX 960 4GB, 8Gb RAM, 60MB net, 60+ FPS stabilní na high detaily viz screen UI

11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
Jsem týmový hrač s bohatou zkušeností z raidování ať už z free nebo ofi serverů, jde mi o killy bossů a ne o zbytečné hádky o gear. Ve WoD jsem mythic jen tak ozkoušel a v legionu bych ho chtěl projít celý, nebo se o to alespoň pokusit.
Manual
 

Re: Manualis - Resto Druid

Příspěvekod Battlinoo » sob 10. zář 2016 13:35:56

Ahoj z té historie nic moc. Že tě nebavilo klikat garrison, bohužel wowko už asi lepší nebude. Vzhledem k tomu, že nevím jak se vyvine situace s R2 grupou, tak jsem PROTI přijetí, jelikož do R1 se nejspíš neprosadíš.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

cron