Prihlaska - mage - Accepted

Prihlaska - mage - Accepted

Příspěvekod Cogit » pon 29. srp 2016 17:38:38

Undead, mage, 705 - invaze, world boss, HC HFC eq.

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... git/simple

Logy zatim k dispozici nemam

Vitek, 21, Jizni Cechy, pomaham znamemu s firmou na cast. uvazek - davam si rok volna od skoly, raid time mi vyhovuje.

Zacal jsem s TBC, po nejake pauze jsem zacal hrat na Twinu WOTLK. Pusobil jsem v guilde Black Riders v te dobe tak 2. - 3. nejlepsi guilda na serveru vycistil jsem s guildou cele ICC krome 25HC liche a proffa, snad do dneska ma heroic liche jenom par guild ktery jsou boostnuty od lidi s full gearem kteri prisli nejakeho funu, takze tam nebylo o co stat, mezitim jsem v pvp udelal full eq asi 2200 rating a prestal jsem protoze za huntera jsou do 2v2 dve comba a 3v3 se poradne nehrali. Asi nejradeji z pve vzpominam na to kdyz jsem organizoval Glory of the Icecrown raider, kde se muselo trochu premyslet! :] Tim jsem vyplytval vsechen kontent co mi mohl wotlk nabidnout a postupem casu prestal hrat.

Jsem tu uplne novej soucasna guilda je nahodna z worldu.

Nikoho ve vasi guilde neznam, zaujali me ale vase stranky a vase pozadavky mi prijdou narozdil od vetsiny guild rozumny, taky Vas progress. Nechci se v zadnem pripade povysovat, ale svoje zacatky uz jsem si odehral a tak bych chtel hrat s lidma co uz neco maji za sebou.

http://imgur.com/dQMIRL4

Zatim mam jenom maga, pokud dostanu boost tak bych dal rogunu casem mozna lock, monk. zatim jsou low lvl.

i4770k, GTX 970, 16G RAM, SSD.. 144HZ!

http://www.speedtest.net/my-result/5589031774

Doufam v pohodovou atmosferu, chytrou partu, hlavne progress na urovni kterej nestagnuje a minimum zbytecnych konfliktu. Tohle vsechno by bylo super.

Muj starej hunter z twinu je tady: Luckydo - http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Luckydo
[muzu mu kdyztak nahodit pve eq :D Videl jsem ze jste se na to ptali jineho uchazece tak to sem davam rovnou. Treba vam pomuze se rozhodnout.]
Cogit
 

Re: Prihlaska - mage

Příspěvekod Mygashi » pon 29. srp 2016 17:54:14

Tak spíš potřebuješ ted posbírat nové zkušenosti, jak tak koukám popřemýšlet, co vlastně budeš asi chtít hrát... na zkoušku jako nováček, trochu se rozkoukat... proč né, ale do R1 to teď asi zatím nebude... tvůj potenciál ukáže čas... Mygashi
Mygashi
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 30. zář 2014 18:08:01
Bydliště: Trutnov

Re: Prihlaska - mage

Příspěvekod Amant » pon 29. srp 2016 18:07:42

No nevím pokud to chápu správně tak máš jen zkušenosti z free což nám moc nepomůže , můj osobní názor rank friend a zkouknout co svedeš v Myth dungách či ty nové Mythic+ a pak bych soudil ale uvidíme co ti řekne naše Guma :D
Amant
 

Re: Prihlaska - mage

Příspěvekod Battlinoo » pon 29. srp 2016 18:41:13

My už jsme se bavili in game, scénář jak píše Netero. Pokud vyjde to, že budeme mít plně funkční R2 tak na nasbírání zkušeností by to mohlo být fajn. Takže šanci dostaneš a uvidíme jestli v tobě ten potenciál je nebo není... Můžeš si in game napsat o inv.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Prihlaska - mage

Příspěvekod Cogit » pon 29. srp 2016 19:45:06

Diky vsem za odpovedi. Chtel bych se jenom k tomu strucne vyjadrit myslim si ze nedostatek zkusennosti neni zrovna muj problem jelikoz s raidovanim zkusennosti mam dokonce i s vedenim raidu a podrobna znalost posledniho contentu ktery jsem mimochodem byt zbezne prosel na HC mi v novem datadisku stejne jako vsem ostatnim k nicemu nebude. K tem postavam, hlasim se sem za maga to je jasne z nazvu prihlasky, ty ostatni byl vypis potenc. altu. Hraju tu par tydnu a opravdu muzu rict ze se toho moc nezmenilo navic kdyz clovek shledne par videi na youtube par stream koukne na wowhead a neco si precte moc veci ho neprekvapi, nevim asi si zvykam rychleji. Zajima me jestli u vas budu sedet na lavicce a nebo jestli si poradne zahraju to je duvod proc se vubec hlasim do guildy. Diky vsem, doufam ze jsem nikoho neurazil nemyslim to spatne, napisu o inv a uvidime, snad to vyjde. :]
Cogit
 


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků

cron