Holy Paladin - Declined

Holy Paladin - Declined

Příspěvekod Tinusher » pon 29. srp 2016 13:22:58

1.) Rass,class,spec,ilvl.
Blood Elf, Male, Paladin, Holy-Retry, 687
2.) Link na armory.
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... her/simple
3.) Logy, pokud jsou k dispozici.
Logy, zatial nemam. No informacie ako "to tocit" cerpam z icy-viens, z videi, od lepsich paladinov ako napr. Ewisek (z byvalej Hard Fusion)
4.) Jméno, věk, bydliště, zaměstnání(vyhovuje RT, směnuješ ?) a jakékoliv další info tohoto typu.
Ivan Schmidt, 22, student vysokej skoly - odbor psychologia (takze som pokojny :lol: )
5.) Historie WOW, od kdy, které datadisky, kontenty a na jaké úrovni.
WoWko na ofiku hram od cata, na ktorom som chodil normalove raidy, Heroic raidy som zacal chodit na pandarii,
pocas warlordov som nemal vela casu, teda nebolo to stabilne, tak som progresoval iba Heroic uroven, co som vzdy stihol.
6.) Proč Sarcasm Society a proč opouštíš starou guildu?
Momentalne som v guilde Warwolf Clan, no vyzera tu to vseliako, zatial sa ta guilda formuje, no necitim sa v nej pohodlne kvoli roznym nazorom proti zenam :P a plus nevedia mi zarucit posobenie a aktivitu guildy, hladam nieco stabilnejsie, predtzm som bol v Hard Fusion a chodil alt raidy.
7.) Znáš někoho z guildy ? Jak si přišel na nás ?
Nasiel som vas prostrednictvom stranky wowranking a potom aj v trade chate.
8.) Screen tvého UI !
Pouzivam addony recount, tell me when, DBM, Tidy plates. Som zvyknuty na klasicke UI so svojimi bindami :)
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=57C67FBC
9.) Jaké máš alty ?
Rogue, zatial...
10.) Nějaké info o tvém počítači, střeva, kolik fps stabilně, rychlost připojení k internetu ...
Zatial mam celkom slaby, ale v polde septembra dostanem uplne novy takze vsetko pojde ako ma. Internetove pripojenie stabilne.
11.) Zkus něco jako motivační dopis, co očekáváš, co nám můžeš přinést?
Ocakavam, vzajomnu spolupracu pevne nervy na raidoch, a spolocne radosti pri zabiti. Priniest mozem odhodlanie snahu, sustredenost co mozete urcite ocenit. :lol:
Tinusher
 

Re: Holy Paladin

Příspěvekod Mygashi » pon 29. srp 2016 17:56:30

Myslím, že toto jméno jsem viděl v medvídkách.. po týdnu si pak odešel ne? ... za mě spíš ne.. nevidím v tom žádný potenciál... Mygashi
Mygashi
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 30. zář 2014 18:08:01
Bydliště: Trutnov

Re: Holy Paladin

Příspěvekod Tinusher » pon 29. srp 2016 18:01:55

Ano bol, no musel som odist pretoze mali vela druidov
Tinusher
 

Re: Holy Paladin

Příspěvekod Battlinoo » pon 29. srp 2016 18:45:32

No takže jsme to našli správně. Nelíbí se mi, že si s druidem prošel tolik guild (podle wowprogress). Příhláška jinak fajn, ale zjistím si o tobě víc informací, takže měj prosím s rozhodnutím den dva trpělivost. Zatím mám neutrální postoj.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron